BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dienos aktualijos

Šiandien buvo keista diena.
Pradėkim nuo pradžių - buvau visai nemenkai pasiruošęs susirinkimui, kuris, deja, neįvyko normaliai. Gaila. Vakarop į skaipe galima sakyt išsiliejau. Gal po to kas pasikeis. Bet, kad ir kaip būtų gaila, greičiausiai ne. Ką darysi, gal pribresime pasikeitimams kadanors.
Toliau nusprendėme prisijungti švęsti Tomo (goto) gimtadienį. Padovanojom visi po šakutę, aš dar pirštines užgriebiau. Atėjom pas juos, mane tuoj pat pasikvietė pasikalbėti. Dėl koncerto. Blin, man atrodo, kad žmogus iš širdies kalbėjo. Jie turi grupę, kuri pagrotų konce nemokamai. Jie nori, kad duotumėm jiems progą. Aš pamačiau jų akyse viltis į mane, jų džiaugsmą, jeigu pavyks. Blin, kaip aš norėčiau, kad pavyktų juos pakviesti. Tada galima sakyti kad ir pats laimingas būčiau. Pirmą kartą taip atvirai šnekėjo vienas iš tos chebros su manim.
Vėliau atsibodo, sėdėjom patalpose. Mėtėmės pirštinių pirštais (o buvo smagu), Sūris su Nierka piešė šaržus mūsų, klausėm muzikos, dainavom truputi pagal Antį. Ai buvo visai smagu.
Galiausiai išsiruošėm namo. Stotelėje sėdėjo antifašistai. Nejaukiai aš jaučiuosi prie jų. Niekad nežinai, kas gali šauti į galvą. Blin, kuo toliau, tuo pradedu suprasti, kad visiškai nenoriu aš tų konfliktų Kaune. Tikiuosi ir nebus jų daugiau. Tai nepakeičia žmonių ar jų idealogijų. Tai traumuoja žmones.
Galiausiai grįžau namo. Parašiau Viltei. Na žodžiu nebežinau ar ji bendraus su manim. Ką darysi. Paskutiniu metu viską ką darau gaunasi blogai. O atsiprašinėti irgi dažnai tenka, ko seniau nedarydavau beveik. Blin, rodos viskas, prie ko prisiliečiu padarau blogiau, nei buvo. Visur. Taip užėjo noras niekur neiti iš namų, nes jau už3.14so rizikuoti, kad gali kam pašikti. Nenoriu. NEBENORIU.
Katik baigiau žiūrėti filmą Pudra, kurį rekomendavo Julė. Gražus filmas. Apie gyvenimą. Apie žmogiškumą. Vertas peržiūros.
Galiausiai pradėjau mąstyti apie pinigus ir pinigų sistemą šiek tiek.
Pradėkime nuo to, kad kai neturi pinigų, tai atrodo, kad jeigu nusipirksi tą ir aną, tai būsi laimingas. Bet jeigu turi viską, tai laimingas nebūni. Pinigai nėra laimės ar gėrio šaltinis. Lietuviai gi nevalgo popieriaus ir metalo. Lietuviai valdo duoną, mėsą, daržoves. Ne pinigai pagamina maistą, o žmonės. Tai ir laimė gal ir yra pačiuose žmonėse, bendravime su jais, pagalboj jiems. Arba tose akimirkose, kai supranti, kad šita cigaretė ar šitas maistas yra nuostabus, ar kad šiandien dangus kaip niekad gražus, ar kad nuo spurginės kvapo širdis apsalo. Laimė yra gyventi. Laimė nėra pinigai, daigtai, ar kažkas kita.
Čia gal ne visai susiję, tačiau būtent dėl to pasisakiau, kad jeigu žmogaus plote atrastų kas naftos, tai valstybė turėtų teisę pasiimti ne 33%, o bent 66%. Valstybei iš naftos daugiau naudos, nes tai daugiau naudos visiems piliečiams. Vienas žmogus taps turtingas iš valstybės žemės. Lietuva yra atskiras dalykas, neigu privati nuosavybė. Žemė yra visų lietuvių. Žmogaus sklypas yra tik iki kažkiek metrų po žeme.
Toliau tęsiant tą temą norėčiau pastebėti, kad progresiniai mokesčiai nuo to, kiek žmogus uždirba, būtų labai gerai. Realiai valstybė gali padėti kurti laimė žmonėms. Būtent šioje valstybėje prasimušė žmonės. Nuo didesnių mokesčių jie nenuskurs. Ypač tie oligarchai. O paprastiems žmonėms bus lengviau gyventi ir mėgautis gyvenimu. Jeigu visi turės pinigų tiek, kad turėtų būstą, maisto, tai gal jie pagaliau supras, kad reikia ne taupyti, kad nusipirkti kažką, o imti ir gyventi? Kaip dainuoja grupė T.Š. Gyvenk, gyvenk ir bus gerai!
O tuo labiau yra baisu, kaip atsisakoma padaryti gražiausią dalyką - paleisti į gyvenimą naują kūrinį motyvuojant tuo, kad trūksta pinigų, dėl to jam bus nelaimė. Pykit nepykit, bet ir visi žmonės turi teisę būti laimingi. Tai visai nepriklauso nuo pinigų. Laimė yra rasti baravyką. Laimė yra šokti nuo tramplyno į ežerą. Laimė yra turėti kažką, kas tau brangu. Ar mes esame tokie kvaili, kad mums taip brangu yra pinigai? Pinigai, ar žmonės?

Rodyk draugams

Soliariumas vėžio riziką didina 75 proc

Soliariumai atsidūrė pirmojoje - pavojingiausioje - žmogui pavojingų kancerogeninių veiksnių kategorijoje, prilygdami rūkymui, asbesto ir benzino garams, formaldehidui ir Epšteino-Baro virusui.

respublika.lt

Rodyk draugams

Džiaugsmas

Tikroji laimė yra dalintis savo džiaugsmą su kitais.

Iš filmo Into the Wild

Rodyk draugams

Vakarų ir rytų baltai

Truputėlį apie tuos kur palei Nemuną gyveno(a).
Etninėje Suvalkijoje bei Jotvingių žemėse gyvenusius ar jų palikuonis vadinti lietuviais yra kiek per primityvu.
Prusai ir giminingos jiems gentys bei didesnė dalis žemaičių - vakarų baltai.
Lietuviai (rytų baltų gentys)- aukštaičių etnoso sinonimas, istorijos eigoje atsitiktinai prilipdytas ir kaimyninėms gentims. Archiologiniai ir antropologiniai tyrinėjimai rodo aiškiai užbrėžtą ribą tarp vakarų ir rytų baltų.
Vienas ryškesnių pavyzdžių, senųjų kapaviečių tyrinėjimų rezultatai. Tik vakarų baltams buvo būdinga karius laidoti kartu su žirgais. Kaip taisyklė, vakarų baltų kapavietėse randami artifaktai savo meniškumu, atlikimo kokybe ir įvairove ženkliai lenkia paprastai biednus aukštaičių kapelius. Rytų baltams buvo per didelė prabanga karį laidoti kartu su žirgu ir brangia ekipiruote.
Architektūros paveldas.
Vakarų baltų žemaičių ir sūduvių sodybos turi stebėtinai daug panašumų ir maža ko bendra su aukštaičiais.
Prūsai savo klestėjimo piko metu buvo turtingiausi, jų metalo ir keramikos technologijos prilygo Vakarų Europos lygiui.
Rytų baltų atsilikimas buvo per 100 -150 metų.
Genofondas matyt gana gausiai išliko. Kurio LT regiono gyventojai yra versliausi, sodybos turtingiausios? Suvalkiečių.Iki sovietinių totorių-mongolų palikuonių įsiveržimo ir krašto nualinimo, Prūsijos žemės buvo vienos geriausiai įdirbtų ir derlingiausių visoje Europoje.
Bet koks agronomas paliudys, kad Suvalkijos dirvožemis ir agrarinė trdicija identiška Rytprūsiams.
Sūduviai anais laikais iš prūsų uostų gabeno druską ir pelningai parduodavo lietuviams iš ko buvo neblogai prakutę. Dabar mašinikes veža ir perparduoda ir taip pinigo prasimano. Genai.
Nepykit broliai aukštaičiai t.y. lietuviai.
Nieko nenorėjau užgauti. Tik faktai.
Nes nelabai smagu, kai lietuvaičiai įsismaginę visus niveliuoja. Būkit sau lietuviais ten anapus Nemuno, o sūduviai su žemaičiais norėtume savastį išlaikyti.

Komentaras paimtas iš čia.

Rodyk draugams

Antifa terrorizmas

Toliau tesiu jau pradėtą temą apie tikrą antifa veidą.

Graikijos anarchokomunistų terroristinė organizacija “Revoliucinė kova” - puikus pavizdys valstybės, kurioje yra taikstomasi su kairiuoju ekstremizmu. Prisidengę antifa šūkiu, pasisakymais prieš smurtą, jie griauna valstybę, terorizuoja žmones. Paradoksalu, tačiau būtent antifa naudoja lygiai tokius pačius metodus, kaip ir Musolinis, prieš ateidamas į valdžią - smurtą, žmogžudystes, terrorą.

Atėnuose kėsintasi nužudyti buvusį ministrą, susprogdintas pastatas. Policija įtaria, jog sprogdinimą rengė radikalioji kairiųjų grupuotė “Revoliucinė kova”.

http://www.delfi.lt/news/daily/world/article.php?id=23054638

JAV ambasadą Atėnuose apšaudė „Revoliucinė kova“.
http://www.infosiauliai.lt/article/articleview/3162/1/56?linkyear=2009&linkmonth=1

Ramybės Graikijoje – nė kvapo. Šalyje ne tik dažni protestai, bet ir vis dažniau užpuolami pareigūnai. Atėnų Koridalo priemiestyje nežinomi užpuolikai vakar anksti ryte apšaudė policijos nuovadą ir sviedė į ją granatą.Graikijos kovos su terorizmu pareigūnai mano, kad tai kraštutinių kairiųjų grupuotės “Revoliucinė kova” darbas.
“Revoliucinė kova” sausio 15 d. pagrasino naujais išpuoliais prieš policiją ir paragino pradėti ginkluotą sukilimą kapitalizmui nuversti. Prieš tai buvo įvykdyti du išpuoliai ir sužeistas vienas policininkas.

http://vilniaus.diena.lt/dienrastis/pasaulis/graikijoje-jau-puolamos-policijos-nuovados-198597

Du užpuolikai Atėnuose trečiadienį ryte nušovė policijos antiteroristinių pajėgų pareigūną, kuris saugojo liudytoją byloje prieš vieną partizaninę grupuotę.
Policija pranešė, kad į 41 metų pareigūną, vieno vaiko tėvą, Atėnų Patisijos rajone iš arti buvo šauta 15-20 kartų ir kad jis savo automobilyje mirė. Motociklais važiavę užpuolikai pabėgo, jų ieškoma.
„Tai buvo šaltakraujiška žmogžudystė … Jie tiesiog išsitraukė ginklus ir jį nužudė“, - įvykio vietoje sakė policijos atstovas Panagiotis Statis.
Trečiadienio išpuolis priminė incidentą sausio mėnesį, kai buvo šauta į vieną policininką. Tas pareigūnas išgyveno, o atsakomybę už išpuolį prisiėmė karingiausia Graikijos kairiųjų grupuotė „Revoliucinė kova“.

http://www.alfa.lt/straipsnis/10277799/?Graikijoje.nusautas.policijos.antiteroristiniu.pajegu.pareigunas=2009-06-17_15-39

Rodyk draugams

Antifa užpuolimai

Kaip turbūt kiekvienas jau žinote, Europos mini turo pradžioje grupė KRODA buvo užpulta gaujos šakalų, prieš jų pasirodymą Lenkijojos sostinėje Varšuvoje. Mes persirenginėjom koncertiniais drabužiais ir krovėmės daiktus iš mikroautobuso, netoli klubo. Tuo metu dangų užtemdė stiklinių butelių lietus, kuris lėkė į mus. Tuomet užpuolikai panaudojo pipirines dujas ir su teleskopais stengėsi mus sumušti. Jie buvo raudonai juodom kaukėm ir skandavo „AFA”, todėl nebuvo sunku nuspręsti kokiai subkultūrai jie priklauso.
Iki šiol mes nesidomėjome antifa judėjimu, bet po šio įvykio mes plačiau patyrinėjom jų internetines svetaines. Daug kur mūsų grupė yra įvardjama kaip NSBM grupė. Jiems būtų gerai daugiau pasidomėti muzikos istorijoje(ne tik antifa, bet ir pagan metalo arba metalo apskritai). Atrodo, kad antifa nežino kas yra NSBM, jei jie stereotipų pagalba lipdo šį pavadinimą mums. NSBM grupių pavyzdžiai: DER STURMER ar THOR’S HAMMER. Jų tekstuose vyrauja politinės ir socialinės temos, trečio reicho estetika ir t.t. Bet KRODA yra pagan metalo grupė. Kitaip nei NSBM, Pagan metalas skiriasi tuo (skirtumas akivaizdus vien pavadinimuose), kad jame nėra politinio komponento. Pagan metal‘o žodžių temos yra apie senovę, tradicijas, didžiavimąsi protėviais (Tie kurie gali skaityti gali pažiūrėti KRODA tekstus jų oficialiam puslapyje http://kroda.com.ua ). Dar kartą norime pakartoti, kad mes esame už modernios politikos ribų.
Paskutiniu metu į metalo scena yra infiltruota kairiųjų pankų su savo varganu išmanymu apie metalo muziką ir jo estetiką. Jų žinios apie metalo žanrų koncepciją ir faktus yra siauros, tačiau nepaisant jų nežinojimo, šie žmonės (paprastai visiški atveiviai metalo subkultūrai) bando diktuoti savo ultimatumus metalo grupėms; bando surūšiuoti grupės (pagal pankiškas koncepsijas) ir paskirstyti jas į teisingas ir neteisingas. Ir grupės, suskirstytos pagal šiuos koncepsijos/politikos/muzikos nekompetetingus marginalus yra nekorektiškos, yra žeidžiamos fizinėmis arba psichologinėmis antifašistų atakomis. Iš tikro antifa išvis neklauso metalo, bet jie nori diktuoti kokią muziką mes turime groti, ką mes galim dainuoti, į kuriuos koncertus galime važinėti ir kur ne. Jie valdo zinus, platintojus ir leidėjus, kurie turi būti boikotuojami, kurie neturi būti aukštinami. Jie nieko nesupranta apie mūsų kūribiškumą, bet jie ligotai bando sustabdyti mūsų pasirodymus, bando sumušti eilinius pagan metal‘o fanus; kiekvienu įmanomu būdu siekia sužaloti muzikantus, pakenkti mums, padaryti mūsų įrangai ir turtui žalos. Jie elgiasi kaip siautėjanti riaušių gauja, kai jų oficiali propaganda pasisako prieš smurtą. Jie kovoja už lygybę, tačiau jiems kai kurie yra labiau lygūs. Jie visur deklaruoja savo siekį išsaugoti kitas kultūras, bet tuo pačiu metu jie kiekvienu įmanomu būdu skatina savos, europinės kultūros, destrukciją. Šie žmonės žengė per toli ir prarado realybės nuovoką. Jie yra tik aptingę šikniai, kurie nenori daryti nieko, todėl jie ieško priešų visur, įtarinėjant kiekvieną senovišką runą ant marškinėlių, diskų ir t.t Jie ketina tęsti savo naglų diktatą ir priversti mus sutikti su jų idiotiškom „sąlygom” ir „reikalavimais”. Vienintelis dalykas ką jie suprantai - tai brutuali jėga. Iki tol, kol pagan metal fanai, grupės, koncertų rėmėjai ir organizatoriai toleruoja šias kairiųjų riaušes, tai tik augs, nors ir dabar tai jau yra beveik raudonasis teroras.
Kiekvienas, kuris klusniai sutinka su populiarių grupių koncertų atšaukimais, kiekvienas, kuris vertina „sąlygas”, diktuotas agresyvios gaujos begėdžių raudonų chuliganų, kiekvienas, kas tiesiogiai arba netiesiogiai paklūsta “režimui”, kurį tie keistuoliai bando priskirti visai Pagan Metal scenai - jie visi tik nenoriai palaiko tolimesnį šios brutalios tironijos išplėtimą ir mūsų interesų priespaudą. Šiandien, kažkoks niekšelis pankas, diktuoja jums kokia muziką jūs turite klausyti, kokius koncertus lankyti, kokius drabužius “galima dėvėti” ir kas “draudžiama”, ką grupės gali veikti kartu ir kas yra “neteisingas” - rytoj jie paprašys jūsų pranešimo, ką jūs valgote, kokias knygas skaitote, ką jūs galvojate, kokius žodžius sakėte , su kuo mylitės, kur jūs gyvenate ir kiek pinigų jūs uždirbate. Mes esame vieninteliai, kurie gali atsimti mūsų teisę klausyti tokią muziką, kokia mums patinka, eiti į koncertus, į kuriuos mes norime nueiti.
Jeigu norite būti savimi ir elgtis taip, kaip jums liepia širdis - metas pasakyti STOP antifa riaušėms pagoniškame metale! Фtėjo laikas būti saviorganizuotiems ir kirsti atsakomąjį smūgį, atsakant į bet kokį įžūlių kairiųjų aktą. Leiskite būti taisyklei ir tradicijai jūsų draugų tarpe, į renginius ateiti gerai organizuotomis grupėmis. Stebėkite koncertų salę. Kiekvienas pats atsikratykite antifa šnipų prie savęs, išspirkite visus, kas trugdys mėgautis muzika. Jei tie žmonės negerbia mūsų teisių, mūsų mėgstamų grupių ir mūsų protėvių tikėjimo - tai yra jų kaltė ir mes neketiname daugiau toleruoti jų kišimąsi. Gatvėje jūs turite visada turėti visą savigynos arsenalą, leistiną jūsų šalyje. Jei kažkas bando jus užpulti - jūs turite teisę į savigyną, kad panaudotumėte viską, kad apsaugoti save ir artimuosius. Kelis kartus stipriai atsakius jiems antifa pagalvos tris kart, prieš puolant kitą kartą. Leiskite jiems saugoti gėjų paradus ir rastamanų maršus. Jei tie tuščiagalviai goblinai mokslinius terminus, tokius kaip „Arijas”, „Rasė” laiko susijusiais su „fašizmu”, o tradicinės Europos runos ir saulės ženklai yra „nacizmas” - net neverta su jais bandyt aptart Pagan black metalo temos apskritai.

Apibendrinimas: Mes kviečiame visus klausytojus, muzikantus, leidėjus, zinus susijusius su pagan black metalu , kad atsakytumėm į kiekvieną antifa boikotą mūsų muzikos ar grupių su priešingu boikotu. Neleiskime jiems valdyti mus! Neleiskite jiems sunaikinti Pagan Metal subkultūros ir mūsų Europietiškos tradicinės kultūros. Smūgiuokime atgal psichologiniame ir biurokratiniame ir fiziniame lygmenyje. Tų niekšų gaujos turi būti prilygintos kriminaliniams nusikaltėliams ir nustatytos už įstatymo ribų. Kalti bus nubausti.
Šlovė mūsų Dievams!

Versta iš čia

Rodyk draugams

Komentaras :)

Komentare pašalinti įžeidimai, keiksmažodžiai ir pan.

Et… Tu rimtai užsiregistravęs one.lt? Tu nori būti “ale tipo skinas, ginantis savo tėvynę?” Tu tiesiog kažkoks piktas fašiukas, iš kur neapykanta? Augai ko gero netinkamoi aplinkoi.
Tavo muzika pikta.
Tu rengiesi piktai.
Tu panašus į zombį, tikintį į visą gyvenimo grožį neigiantį fašizmą, ar dar kažkokius įsitikinimus.
Tu tiki į valstybę kuri parduotu tave į karą ir leistų tau mirti. Dėl pinigų. Tu žygiuoji gatvemis skleisdamas diskriminaciją kartu su smurto ištorškusiais, su mama gyvenančiais, maximoje dirbančiais skustagalviais, kurie jau žino, kad jų gyvenimas liks purvo bala, bet tikisi išpurvinti ir teršti.
Tu stovi su smerkiančiais plakatais gatvėje, nors tuo metu galėjai daryt kažką prasmingo, arba bent malonaus tau pačiam.
Tu pozityvo priešingybė.
Tu primeni Hitlerį.

Visada mėgau tokius intelekto nesužalotus komentarus, kuriuose apie mane pasakoja žmogus, kuris nėra manęs matęs, su manimi nėra bendravęs. Tačiau jis puikiai žino apie mano vaikystę, norus, draugus, bendražygius, mano išvaizdą ir ką aš primenu. Dėkui komentatoriui (greičiausiai iš diskusijos.lt kokio) už pakeltą nuotaiką. Ir ne tik man.

Taigi taip, aš esu užsiregistravęs one.lt. Taip, ten yra pilna idiotų. Bet idiotų pilna ir gatvėje. Tai dabar nevaikščioti ten?

Ne, aš nenoriu būti skinas. Esu juos kritikavęs dar šitame bloge. Su skinais turiu bendro tiek, kad neretai juos pateisinu ir kažkiek turime bendrų interesų. Aš esu nacionalistas. Nieko daugiau.

Tu tiesiog kažkoks piktas fašiukas, iš kur neapykanta? Augai ko gero netinkamoi aplinkoi. Tu panašus į zombį, tikintį į visą gyvenimo grožį neigiantį fašizmą, ar dar kažkokius įsitikinimus. < Kas suprato pakelkit ranką :D .

Mano muzika nėra pikta. Jeigu nerandi grožio joje, tai čia jau ne mano bėdos.

Tu tiki į valstybę kuri parduotu tave į karą ir leistų tau mirti. Dėl pinigų. Šiaip jeigu tektų kautis ir mirti, tai mirčiau tikrai ne dėl pinigų, o dėl savo krašto, dėl Lietuvos laisvės.

Tu žygiuoji gatvemis skleisdamas diskriminaciją kartu su smurto ištorškusiais, su mama gyvenančiais, maximoje dirbančiais skustagalviais, kurie jau žino, kad jų gyvenimas liks purvo bala, bet tikisi išpurvinti ir teršti. Lena Lolišvili, čia tu? Vasario 16 paminėjimas su tautiškomis dainomis yra diskriminacija? Na turbūt tu, būdama ekstrasensė, geriau žinai.

Tu stovi su smerkiančiais plakatais gatvėje, nors tuo metu galėjai daryt kažką prasmingo, arba bent malonaus tau pačiam. < “Prezidente, apgink vaikus” yra smerkiantis plakatas. Ne kitaip. Pilna diskriminacijos. Rasizmas, fašizmas, neonaciai puola. Iš visur. Iš visų pakampių. Ir neduoda miegoti tau.

Na o viską vainikuoja ši frazė:Tu primeni Hitlerį.

Rodyk draugams

One.lt - homofašizmas

Rodyk draugams