BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Eitynės Vilniaus atgavimo 70-mečiui pažymėti

Tautieti, kviečiame Tave į patriotiškas eitynes, kuriomis garsiai pasakysime - Vilnius, istorinė lietuvių sostinė, jau septyniasdešimt metų yra Lietuvos dalis. Gedimino įkurtas Vilnius ilgus metus kentė okupanto jungą ir svetimą valdžią, tačiau šiandien mes galime drąsiai ištarti - Vilnius yra mūsų! Septynios dešimtys metų bus pagerbtos patriotų žygiu, atkartosiančiu lietuvių kariuomenės judėjimo maršrutą, kuriuo žygiuota 1939 m. spalio 28 dieną įžengus į atgautą Vilnių. Prisijunk ir tu, didžiuokis mūsų istorine sostine, Gedimino miestu - Vilniumi.

Eisenos laikas ir maršrutas:
Spalio 28 dieną, 18:30, renkamės prie Aušros vartų (iš stoties pusės), suformuojame eiseną, išklausome kalbos. 19:00 pajudame pro Aušros vartus, Pilies gatve link Katedros aikštės, o pasiekę Gedimino - Vilniaus įkūrėjo paminklą, sugiedame Tautišką giesmę.

Eisenos taisyklės:
Be visų civilizuotoje visuomenėje netoleruotinų dalykų (su įstatymu, morale ir visuomenine tvarka besikertanti veikla) eisenoje taip pat:
Draudžiama naudoti ar platinti bet kokių politinių partijų ar judėjimų medžiagą, atributiką ir t. t.
Draudžiami plakatai socialine tematika.
Draudžiami plakatai, kurių turinys neatitinka LR įstatymų.
Draudžiama naudoti bet kokias vėliavas, išskyrus lietuvių tautos Trispalvę.
Draudžiama skanduoti bet kokius šūkius ar dainas, kurių nėra apačioje pateiktame sąraše.
Tvarką ir taisyklių laikymąsi prižiūrės asmenys, ryšėsiantys raiščius su LTJS simbolika. Kilus nesklandumams dėl taisyklių nesilaikymo teks kreiptis į eiseną prižiūrinčius pareigūnus.


Tavo namų darbai - išmok šias dvi dainas ir eitynių metu garsiai jas dainuok. Padaryk eiseną įspūdinga švente. Taip pat atsinešk Trispalvę vėliavą (pageidautina su kotu). Atmink, lietuvis be dainų - ne lietuvis, patriotas be vėliavos - ne patriotas!

Privalomos ir leistinos dainos:


Vai, ko nusižvengei
Lietuvių liaudies daina

Vai, ko nusižvengei,
Bėrasai žirgeli,
Ko dairais aplinkui
Į dulkėtą kelią?
Tas kelias į Vilnių,
Gedimino pilį,
Ten, kur mūsų broliai
Vargsta už Tėvynę.
Oi nežvenk, žirgeli,
Dar ne laikas joti -
Leisk man jaunam augti
Jėgomis ir protu.
O kai aš užaugsiu,
Tai narsiai kariausiu -
Gedimino pily
Trispalvę iškelsiu.
Gedimino pily
Trispalvę iškelsiu
Ir prie Aušros vartų
Karštai pasimelsiu.
Ir prie Aušros vartų
Karštai pasimelsiu,
Dievui ir Tėvynei
Žemai nusilenksiu.
Dieve Visagali,
Saugok mūsų šalį,
Tėvą ir motulę,
Brolį ir sesulę.

Oi neverk motušėle

Oi neverk motušėle, kad jaunas sūnus
Eis ginti brangiosios Tėvynės,
Kad parvirtęs kaip ąžuolas girių puikus
Lauks teismo dienos paskutinės.
Taip nelaužyk sau rankų, kaip beržo šakas
Kad laužo užrūstintas vėjas.
Tau dar liko sūnų; kas Tėvynę praras,
Antros neišmels apgailėjęs.
Ten už upių plačių žiba mūsų pulkai:
Jie mylimą Lietuvą gina
Kam nusviro galva, tam dangaus angelai,
Vainiką iš deimantų pina.
Daugel krito sūnų, kaip tų lapų rudens
Baltveidės oi verks, nes mylėjo!
Bet nei bus, nei tekės Nemune tiek vandens,
Kiek priešų ten kraujo tekėjo.
Vedė Vytautas ten didžiavyrių pulkus
Ir priešų sulaužė puikybę:
Už devynias marias, už tamsiuosius miškus
Išvarė kryžiuočių galybę.
Saulė leidos raudona ant Vilniaus kapų,
Kai duobę kareivei ten kasė:
Ir paguldė daug brolių greta milžinų,
O viešpats jų priglaudė dvasią.
Oi neverk motušėle, kad jaunas sūnus
Eis ginti brangiosios Tėvynės,
Kad parvirtęs kaip ąžuolas girių puikus
Lauks teismo dienos paskutinės.

Kiekvieno posmo paskutinės dvi eilutės kartojamos du kartus.
Eiseną organizuoja Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga. Eisena bus legalus renginys, kuriam leidimas gautas Vilniaus savivaldybėje.

http://www.tautosjaunimas.lt/news.php?extend.50

Rodyk draugams

Keli žodžiai

Vartotojo vardas ir trumpas komentaras.

NeoTeuton (1 month ago)
Spam Marked as spam
Lithuania for the Lithuanians, 14 words. WPWW

Jeigu tai yra tautiškumas, tada man tektų atsisakyti tautininko vardo.

Rodyk draugams

Metai tautinėje veikloje

Prieš ~metus laiko rašiau ką norėčiau nuveikti per sekančius metus.
Manau, kad savo tikslus pasiekiau, gal net padariau daugiau, nei galėjau.
Metus laiko pavadinčiau tautinės veiklos metais.
Būtent per šiuos metus susiformavo mano pasaulėžiūra, nuomonė, įvyko virsmas iš neonacio į nacionalistą.
Per metus užimant vienoje organizacijoje tam tikras pareigas buvo visko.
Ir pykčių, kai žmonės elgiasi ne taip, daro gėdą visai organizacijai. Ir laimės akimirkų, kai visi atrodo esame vieni, kaip kumštis, kai jauti, kad esi bendraminčių patriotų gretose, kad mes būdami kartu galim kalnus nuversti. Ir nusivylimu kai kuriais žmonėm, kurie daugiau šneka, nei realiai imasi veiklos. Ir nuostabos, kai žmogus, kuris atrodė nepatikimas, puikiai susitvarko su tuo.
Praktiškai metus laiko skyriau masiškai laiko tam. Reikėjo kažkam užsiimti tuo, stengiausi tai daryti, atiduodamas nemažai tam laiko. Ar pavyko parodys laikas. Tai buvo metai laiko beveik be asmeninio gyvenimo, metai laiko be meilės, šilumos, jausmo, kad esi kam reikalingas. Va to labai pasiilgau ir trumpa draugystė su viena mergina parodė, kad būtent to ir reiktų man.
Daug kartų norėjosi viską mesti, kad ir šiandien. Nežinau kodėl aš to dar nepadariau, nes palaikymo ir kritikos santykis gerokai ne į mano naudą. Gal visgi dar nematau tinkamo žmogaus, kuris galėtų pakeisti mane. O norėčiau matyti. Visgi tenka prisiimti atsakomybę, toliau aukoti santykius su draugais, kai turi su jais bendrauti iš organizacijos pozicijos, ne iš draugo, ne iš žmogiškosios. Teko su tuo nemažai susidurti, o to labai nemėgstu. Teko kelis kartus pakovoti dėl savo įsitikinimų prieš gerokai vyresnius ir ideologiškai stipresnius varžovus, teko ir laimėt, ir prieiti kompromisą ir nusileisti. Visko buvo.

Per metus laiko pavyko padaryt šį tą - suvienyti patriotinį Kauno jaunimą. Prieš metus jo buvo, tačiau jis buvo išsibarstęs. Dabar rodos visi daugiau ar mažiau vienoje krūvoje, su įvairiom nuomonėm, pozicijom. Visi pritaria - Lietuva - lietuviams. Tai yra svarbiausia. Aišku buvo žmonių, kurie dėl smulkmenų pradėjo ginčytis, tačiau manau, kad tai tik skaldo mūsų teisingą kelią į daug mažų keliukų, kurie neaišku kur nuves. O mūsų kelias turi nuvesti į pergalę. Bent aš tikiu tuo, ką darau, tikiu, kad nacionalizmas šiais laikais - būtina išlikimo sąlyga. Tikiu, kad kiekviename lietuvyje yra dar tautiškumo, nesvarbu, ar jis kosmopolitas, ar raudonas. Priešų pusėje yra dideli finansai, mūsų pusėje - tik tiesa. Natūralu, kad yra žmonių, kurie būna suklaidinti priešų propagandos. Visgi manau, kad jie dar grįš.

Trūko ir pagarbos tuos visus metus. Iš tikro man šis judėjimas yra labai svarbus, sakyčiau gana aukojuosi dėl šios idėjos, tačiau nelabai manau kam tai yra įdomu. Na aišku negaliu sakyt - yra žmonių, kurie tikrai jaučia pagarbą man, kaip asmeniui, tačiau yra ir kitokių.

Per metus įgyvendinau savo mažą svajonę - pradėjau truputi dainuoti. Aišku nesijaučiu tvirtai toje grupėje, visgi trūksta man dainavimo įgūdžiu, bet esu laimingas. Laimingas per koncertus, laimingas per repeticijas. To aš ir noriu. Tai - atgaiva.

Per metus pradėjau susivokti savo tikėjime. Įstojau į baltų romuvą, bendrauju su Devyniaragiu. Turiu savo nuomonę šitu visu klausimu, tačiau ji yra gana artima visai baltų religijai. Per baltiškas šventes, apeigas galiu visiškai atsipalaiduoti. Tai - didžiulė laimė.

Vėl grįžau į C tribūną palaikyti miesto komandos. Kuo toliau, tuo man čia labiau patinka. Atsiranda pirmi draugai, su kuriais ir į koncą nueiti galima ir alaus išgerti.

Psichologijos studijos irgi daro savo - po truputi pradedu suvokti aplinkinius, gilintis. Pradedu suvokti ir save, nebeesu toks pasiklydęs savo jausmuose, mintyse. Gerokai aiškiau žinau ko noriu.

Ką norėčiau nuveikti per sekančius metus?

*Ideologinis tobulėjimas
Aš manau, kad Lietuva turi susikurti savo politinę sistemą, kuri būtų geriausia lietuviui. Kopijavimas rytų ar vakarų prie pirmavimo neprives. Tam reikia patiems kurti. Aš noriu kurti. Norint kurti - reikia pamatų. Tuos pamatus ketinu ir dėlioti. O tada jau plytą prie plytos į lietuvišką Lietuvą. Ketinu mažiau užsiimti nereikalinga veikla (internetas, tūsai), daugiau skirti laiko tobulėjimui: politinė filosofija, psichologija, tautiškumas ir tautinė literatūra, istorija. Turiu knygų sąrašą, norėtųsi dar pabendrauti su tais žmonėm, su kuriais yra galimybės, kurie yra ideologiškai gerokai brandesni už mane. Būčiau tarsi mokinys jų. Visgi vargu ar tai pavyks.
*Pažinimas
Norėčiau sekančiais metais kuo daugiau keliauti, pažinti mūsų kraštą, pažinti lietuvius. Vasarą tikiuosi pavyks skirti bent dvi savaites tam.
*Tautinė veikla
Sukurti visą tinklą tautininkų visoje Lietuvoje, turėti kontaktus, veikti. Kaune galutinai pasidalinti veiklos sritis taip, kad galėčiau pradėti gyventi jau ir savo gyvenimą. Tokiu atveju galėčiau toliau likti tuo, kuo esu dabar.
Reikėtų pradėti kontaktuoti su oficialiomis struktūromis, nebijoti to oficialumo ir pan. Čia - mano problema. Reikia ją spręsti.
*Kūryba
Būtų gerai pradėti kurti muziką. Seniai to noriu, pradžia jau yra.
*Draugai
Praplėsti savo pažintis, atsirinkti žmones, kurie tikrai yra draugai, o kurie - išdavikai, draugai prie chebros arba kada jiems to reikia.
*Jausmai
Norėtųsi meilės. Labai. :/ Visgi čia vargu ar kažkas rimto bus, man tiesiog nesiseka tuo klausimu.

Dėkui už skaitymą, įrašas rašytas 5ryto, be miego buvau. Nepykit dėl minčių kratinio. Paskutiniu metu sunkiai gaunasi kažkas geresnio.

Rodyk draugams

Artimiausiu metu TRA bloge

Draugai
Įrašas nepolitinis, susijęs labiau su asmeniniu mano gyvenimu. Daug pamąstymų, kurie yra mano galvoje, kuriuos reikia kažkur parašyti. Kas yra draugas, ar draugai amžini, ar tikrai draugai yra tie, kuriuos laikai tokiais esą?
Lisabonos sutartis
Politinis įrašas. Nagrinėjami pliusai ir minusai, perspektyvos ir pan. Lisabonos sutartis ir pasipriešinimas jai - retas atvejis, kada susivienijo tiek kairieji antiglobalistai, tiek nacionalistai. Gal čia bus interviu su airių nacionalistu. Visgi darbo tam daug, o jau ir pavėluota, bet gal ir bus.
Vienybė ar skirtumai?
Daugiau pamąstymai, tačiau įrašo apolitiniu irgi nepavadinčiau. Kritiškai žiūrima į dabartinį skirtumų šlovinimą.
Renginiai
Spalio - lapkričio mėnesiais bus nemažai patriotinių renginių. Reklamos bus pas mane bloge.

Pradžiai tiek.

Rodyk draugams

D.KEDŽIO BENDRININKAI - UFONAUTAI!!!

Naujausias dienraščio “Šūduvos diena” vedamasis:

Sara Rabinovičiovaitė
D.KEDŽIO BENDRININKAI - UFONAUTAI!!!

“Šūduvos dienos” redakcija gavo duomenų, kad D.Kedžiui pabėgti padėti galėjo ateiviai iš Tranzanziuzekso planetos. Jo skelbiamoje medžiagoje į kadrą patenka būtybė, panaši į tranzanziuzeksiečius. Ateivių bendruomenės vadovas X.Y. (asmens duomenys redakcijai žinomi) telepatiniu ryšiu redakcijos atstovui pareiškė, kad visų ateivių jis suvaldyti negali, tačiau nenustebtų, jei kas nors iš jų tarpo ir būtų tai padaręs.

Rytojaus numeryje skaitykite: Lietuvos skustagalviai nacionalistai prisidėjo prie bent 3 ozono skylių Antarktidoje atsiradimo.

Paimta iš ferrum.lt

Taip, tai reakcija į http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/59/59368/ ir panašias nesąmones.

Taip pat skaitykite
http://www.patriotai.lt/straipsnis/suviais-ginama-riba-ar-bus-susiprasta-jos-neperzengti

Šiandien rengiama akcija:

Zvakutes uz vaiku skausma!Taiki protesto akcija šiandien, spalio 9 d. prie Prokuratūrų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje 19 val. Reikia parodyti, kad tautai ne vis vien!!!. Į akciją atsineškite žvakių ir pliušinių žaisliukų (meškiukų), mašinas pasidabinkime Lietuvos vėliava su perrištu juodu kaspinu. Jungitės visi, atsiveskite savo draugus ir kaimynus!!! Mums ne visvien!!!
……………………………………..
Vilniaus apygardos prokuratūra Rinktinės g. 9, Kauno apygardos prokuratūra Laisvės al. 32, Klaipėdos apygardos prokuratūra Vilties g. 12, VISI KURIE PALAIKOTE, PLATINKITE KUO DAUGIAU!!!

Rodyk draugams

Ten, kur dangus paliečia jūrą…

Angis

TEN KUR DANGUS PALIEČIA JŪRĄ

… Ten vakarais nugrimsta pavargusi Saulė…
Iš ten miglotais Jūros takais atskrieja
Prieblandos žirgais kinkytas nakties vęžimaitis…
… Ji ir vėl pradeda vienspalvį trapų Kūrinį,
Sulydantį viską į Begalybę…
Ir taip kaskart. Ji bijo savo Kūrinio pabaigos,
Nes tada ji praranda save…

Rodyk draugams

Charakterio tipas

TRA charakterio tipas:
http://charakteris.info/esfj-tipas

Rodyk draugams

Lenkija paskelbė karą Lietuvai

Ir patyrė vieną didžiausių “epic fail”. Lietuva perdavė savo teritorijas Latvijai ir Lenkija nebeturėjo priėjimo užpulti Lietuvos žemes. Dabar jau lenkai mūsų nepuls - aktyvavosi mūsų sąjungininkai, todėl lenkams pulti labai nederėtų.

Šiandien Lietuva atrodo taip:

Lietuvai reik tavęs, kary!

Užsiregistruok į erepublic žaidimą. Padėk savo šaliai! Parodykit, kad lietuviai stiprūs visur, tiek tikroje, tiek virtualioje Lietuvoje.

P.s registruokit į Lithuania minor regioną.

Rodyk draugams

Tautinis pacifizmas. Įmanoma? Mano apmąstymai.

Minčių kratinys, be pradžios ir pabaigos.
Nacionalizmas yra labiau pasaulėžiūra, ideologija. Gal net gyvenimo būdas. Jis nebūtinai turi būti konfliktinis. Atvirkščiai - nacionalizmas skatina pagarbą visoms tautoms. Tai - ateities sistema. Kai nebus tokių, kurie sakys, kad mes geresni už jus. Nebus svetimų jėgų kitose valstybėse. Nebebus imperijų. Tautos gyvens savo teisėtose žemėse. Tokioje ateities ideologijos pasaulyje karo tiesiog nebus. Jis nebus reikalingas. Niekam.
Tačiau kariuomenė yra reikalinga. Ne konfliktams kelti, o visų pirmą išugdyti lietuvio asmenybę. Kariuomenėje yra puoselėjama meilė savo kraštui, savo tautai. Jos atsisakymui nėra tikslo.
Ar tai įmanoma? Sunku pasakyti. Greičiausiai taip. Visgi ne dabar. Šiuo metu didžioji dauguma labiau linkusi turėti antilietuvišką valdžią, penktosios kolonos būrius ir dėdę Semą. O ES geriausiai žino koks lietuvio gyvenimo būdas ir ko jam trūksta - pagarbos tautinėms mažumoms. Demokratūra.

Rodyk draugams