BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Sausio 13 aukų atminimo Vakaras

Kviečame visus patriotiškai nusiteikusius Lietuvos piliečius dalyvauti eisenoje, skirtoje pagerbti žuvusiems per 1991 Sausio 13-osios įvykius.
Eisenos dalyviai renkasi sausio 12 dieną, 18:45 prie Antakalnio poliklinikos (Antakalnio g. 59), eitynių kolona pajudės 19:00 link Antakalnio kapinių.

Tie, kurių akys pavirto į naktį, o naktis nesulaukė aušros…
Tebūna palaiminti tie, kurie sakė, mes Tavo, Tu mūsų, kartu – Lietuva.

Eitynėms taikomos šios taisyklės:
1. Eisenos metu laikytis rimties:
a)nekalbėti, nerėkauti, nešūkauti.
b)nerūkyti, negerti, nevalgyti.
2. Eisenos metu draudžiama:
a)nešti, demonstruoti ar kitais būdais afišuoti plakatus, vėliavas, transparantus, banerius socialine, politine, ekonomine tematika.
b)reaguoti į priešiškai nusiteikusius asmenis, asmenų grupes ar kitas provokacijas.
c)dalyvauti būnant neblaivaus stovio.
d)kelti betvarkę.
e)išradinėti savas taisykles.
3. Privaloma:
a)laikytis eisenos taisyklių ir viešosios tvarkos.
b)klausyti organizatorių ar eisenos atsakingųjų prašymų ar nurodymų.
c)klausyti policijos pareigūnų teisėtų prašymų ar nurodymų.
4. Pageidautina:
a)atsinešti deglą ir žvakučių, bei gėlių ar vainiką.
b)atsivesti šeimos narių, draugų, bendraminčių.
c)paaukoti fondui, skirtam paremti POW.
d)po eisenos sudalyvauti organizuojamame atminimo vakare (daugiau Informacijos artimiausiu metu).

http://diskusijos.patriotai.lt/viewtopic.php?f=28&t=3564

Rodyk draugams

Naujas kelias

Nuostabus gruodžio 30 rytas.
Visa žemė apsnigta, tačiau dangus giedras ir skaisčiai šviečia saulė.
Saulė užgimė ir ateina nauji metai.
2009 metais kilome į viešumą, tapome vis labiau žinomi. Buvo geri metai.
Linkiu, kad sekančius metus saulė visad mums šviestų, o jei ir ateis tamsa, tai patys būkime kaip saulės spinduliai.
Nušvieskime savimi mylimą tautą, tegul 2010 būna tautinio atgimimo metai.
Bus sunku, mes esame gana skirtingi. Mokiniai, studentai, darbininkai, įvairaus amžiaus, įvairių pažiūrų, turintys savus gyvenimus ir savus rūpesčius. Linkiu visiems iškelti bendrą tautinę idėją aukščiau asmeniškumų ir lai šviesa ir tiesa, ir toji saulė mums šviečia mūsų kelyje.
Drąsiai, aukštai
Pakils balsai:
Išauš kita gadynė!
Užgims darbai,
Prašvis laikai.
Pakils jauna tėvynė!

Su naujaisiais metais!

Rodyk draugams

BT

Sesė auksakasė lauknešėlį nešė, aš už ją gyvybę atiduot galiu…

Brolis piemenėlis varė žąsis pievoj, aš už jį gyvybę atiduot galiu…

Tėvas lauką arė, kalaviją kalė, aš už jį gyvybę atiduot galiu…

Tėviškė gimtoji, mus visus globoji, už tave gyvybę atiduot galiu….

http://www.youtube.com/watch?v=6woam_qPk2I

Rodyk draugams

be pavadinimo

RAOUL
No more talk
of darkness,
Forget these
wide-eyed fears.
I’m here,
nothing can harm you -
my words will
warm and calm you.
Let me be
your freedom,
let daylight
dry -your tears.
I’m here,
with you, beside you,
to guard you
and to guide you . . .
CHRISTINE
Say you love me
every
waking moment,
turn my head
with talk of summertime . . .
Say you need me
with you,
now and always . . .
promise me that all
you say is true -
that’s all I ask
of you . . .
RAOUL
Let me be
your shelter,
let me
be your light.
You’re safe:
No-one will find you
your fears are
far behind you . . .
CHRISTINE
All I want
is freedom,
a world with
no more night . . .
and you
always beside me
to hold me
and to hide me . . .
RAOUL
Then say you’ll share with
me one
love, one lifetime . . .
Iet me lead you
from your solitude . . .
Say you need me
with you
here, beside you . . .
anywhere you go,
let me go too -
Christine,
that’s all I ask
of you . . .
CHRISTINE
Say you’ll share with
me one
love, one lifetime . . .
say the word
and I will follow you . . .
BOTH
Share each day with
me, each
night, each morning . . .
CHRISTINE
Say you love me . . .
RAOUL
You know I do . . .
BOTH
Love me -
that’s all I ask
of you . . .
(They kiss)
Anywhere you go
let me go too . . .
Love me -
that’s all I ask
of you . .

Rodyk draugams

Abortai

Vaikučių žudymo rūšys yra šios (abortai):

1) Vaikas supjaustomas į gabalus ir išgramdomas. Atliekamas iki 12 savaičių.
2) Vakuuminis išsiurbimas. Irgi atliekamas iki 12 savaičių. Pirmiausia paralyžiuojami gimdos kaklelio raumenys, po to ištempiami. Tai sunku, nes raumenys nepasiruošę natūraliam atsivėrimui. Po to į gimdą įkišamas vamzdelis su peiliu antgalyje. Siurblys suplėšo kūdikį į gabalus, nuo gimdos sienelės nupjauna giliai priaugusią placentą. Siurblio galingumas 29 kartus didesnis už buityje naudojamo dulkių siurblio. Šis metodas nėra saugus, kaip kas bando tvirtinti. Pirmomis dienomis po išsiurbimo smarkiai kraujuojama.
Prahos Čarlio universitete paskelbta gerai dokumentuota studija apie abortų, atliktų iki 12 savaičių vakuuminiu būdu, pasekmes.
Uždegiminiai procesai buvo 5% pacienčių, o tokios sunkios komplikacijos kaip nevaisingumas ir negimdinis nėštumas, užregistruotos 20-30% moterų. Ypač nėščioms pirmą kartą. Gimdos kaklelio raumenų nusilpimas sukelia persileidimą 30-40% visų moterų. Labai padažnėja gimdos kaklelio angos rigidiškumas, placentos prilipimas, placentos apaugimas ir gimdos atonija.
3) Mikroadsorbcija. Moteriai, nesulaukusiai mėnesinių, atliekamas siurbimas. Kai žinoma, kad žmogaus širdis po 4 dienų nuo neįvykusių mėnesinių jau plaka. Ne viena moteris tvirtina, kad darant adsorbciją reikia iškęsti kur kas didesnį skausmą negu gimdant.
Regina: ,,Antrą kartą neištverčiau”.
Inesa: ,,Maniau, mirsiu. Nejaučiau viso kūno”.
Irma: ,,Vos galėjau eiti. Buvo minutė, kai norėjau nusižudyti. Antrą kartą būtų lengviau numirti”.
Rima: ,,Sunkiausia po to grįžti namo. Vyras apsimeta, kad nieko neįvyko. Kai lieku viena, verkiu, kiek leidžia jėgos. Tik plonos bendrabučio sienos… .” (Forumas.1990.02.20).
Trijų vaikų mama pasakoja savo aborto patirtį Niujorke: ,,Jie sakė, kad visa procedūra užtruks nuo 8 iki 10 min. Jie sakė, kad turėsime keletą spazmų, panašių į tuos kuriuos galime turėti per mėnesines… Ką jie turėjo pasakyti mums, kad mes turėsime tokį skausmą, kokio panašaus niekada anksčiau neturėjome. Gimdymo skausmas buvo gražus. Negalima sulyginti šių dviejų.
Daktaras įėjo ir prisistatė. Negaišdamas laiko, jis įbruko instrumentą gimdos kakliuko plėtimui. Iš anksto žinojau, kad gausiu novokainą, bet jis pamiršo paminėti, kaip skausmingai tai bus. Jis sakė, kad tai ,,įgnybs”. Bet jis turėjo pasakyti, kad jausmas bus, tarsi būtų įstūmęs karštą žarsteklį…
Tada jis pradėjo vakuuminį procesą. Tikėkite manimi, tai nebuvo nieko panašaus į menstruacinius spazmus. Skausmas buvo siaubingas, neaprašomai siaubingas. Truko ilgiau nei nuo 8 iki 10 min. Slaugė pasišalino su daugybe įdrėskimų ant savo rankų nuo mano nagų. Ir aš pasenau 10 metų. (Minneapolis Star, 1971 08 03).
4) Tarp 12-16 savaičių abortai paprastai nedaromi, nes vaikas per didelis pjaustymui (tai rizikinga motinos gyvybei) ir per mažas druskos nuodų injekcijai. Po 16 savaičių plačiausiai naudojama druskos injekcija.
Injekcijos metu ištraukiama 200 ml vaisiaus vandenų ir įšvirkščiama 20 ml 20% druskos tirpalo. Po 1-1,5 val. vaiko širdis nusilpsta ir sustoja. Tarp 12-72 val. po injekcijos motina pagimdo negyvą kūdikį. Apie šią procedūrą vienas Niujorko gydytojas taip atsiliepė: ,,Man labai nemalonu daryti druskos injekcijas: kai įšvirkšti, matai vaisiaus priešmirtines konvulsijas ir traukulius - tai yra baisu”.

5) Jei druska nepavyksta nunuodyti, atliekamas Cezario pjūvis. Vienas gydytojas, ištraukęs judantį, rėkiantį, kvėpuojantį kūdikį, užmetė ant jo placentą ir uždusino

Komentaras rastas po straipsnio “Laiškas p.Aušrinei Pavilionenei

Gyvybė yra žmogiška vertybė. Ar tas žmogus, kuris gali sau leisti atimti gyvybę savo vaikui, kuris negali apsiginti, dėl kokios karjeros ar ekonominės situacijos gali išvis vadintis žmogumi? Tai yra nežmogiška. Motinystė ir vaikas - gyvenimo džiaugsmas!

Rodyk draugams

O jei paliesime ekonomiką?

Jau mėnesis laiko kaip iš galvos neina vienas klausimas - kokia ekonominė santvarka turėtų būti tautinėje valstybėje? Visada laikiau ir vis dar laikau save labai silpnu šiuo klausimu. Dar visai neseniai tik pradėjau juo domėtis. Visgi bendras vaizdas susidarė. Tiesa tvirtų pamatų nėra, esu linkęs diskutuoti.

Išsilaisvinus iš sovietų imperijos reikėjo atstatyti valstybę. Tą kartą buvo pasirinkta ne tautinės valstybės idėja, o gerovės. Gerovės valstybės sampratai aukščiausia vertybe kelia ekonomiką ir žmonių (o ne tautos) gerovę. Tiesą sakant tautai išvis ten vietos beveik neliko. Per dvidešimt laisvės metų matome naują kartą - tautinės idėjos nebuvimas, vartotojų, pramogų ir laisvės idealai, narkotikai, moralės, doros nebuvimas jau nebestebina, pažiūrėjus į šių laikų jaunimą. Gerovei nereikia tautiškumo, jis tik trugdo - kiniečių darbininkai dirba pigiau. Tai didina mūsų žmonių (vėlgi ne tautos) gerovę. Valstybei nusispjauti, kad mūsų tauta skiedžiasi.

Visai neseniai per Lietuvą nuaidėjo JDJ mitingai prieš oligarchiją. Nematau prasmės remti tokį judėjimą. Oligarchai yra visai natūrali “laisvųjų mainų” dalis. Visada bus kapitalas, kuris yra didesnis ir gali nukonkuruoti silpnesnį kapitalą. Jau net nekalbant apie pasaulio ekonomikos lyderių kapitalus. Kova prieš oligarchus primena Donkichoto kovą prieš vėjo malūnus. Ji visada bus nesėkminga. Norint tikrai padėti Lietuvai reiktų kovoti ne prieš oligarchus, o prieš pačią laisvų mainų sistemą.

Gruodžio 15d. man teko apsilankyti M.Kundroto knygos “Tauta amžių kelyje” pristatyme. Ten buvo iškelta mintis, kad dabartinė liberalioji imperialistinė europos sąjunga neišsilaikys daugiau, nei 20 metų. Buvo iškelta būtinybė tautininkams pasirengti tam ir suformuoti tautinės valstybės idėją. Kokia ekonomika turėtų lydėti tautos kelią į sėkmę?

Tikrai ne liberalioji laisvų mainų sistema. Priešingai. Jeigu laisvi mainai yra tokie geri, tai kodėl stiprios ekonominės valstybės iškilo ne laisvųjų mainų sistemos dėka? Ta pati amerika buvo protekcionistinė iki pat Amerikos industalizacijos. Anglija taip pat iškilo naudojantis būtent protekcionizmu ir jo laikėsi iki tol, kol užtikrino savo verslo lyderiavimą prieš kitus. Japonija, Korėja seniau nebuvo stiprios ekonominės valstybės. Būtent protekcionizmas joms padėjo iškilti. Laisvi mainai sugriauna nacionalinę šalies ekonomika. Užsienietiškas kapitalas sužlugdo tautinį verslą. Tautinį verslą reikia skatinti, ne žlugdyti tautinėje valstybėje. Todėl laisvų mainų sistema privalo atkristi.

Rodyk draugams

Pasikeitimai

Šiokie tokie pasikeitimai mano bloge.

Pakeistas blogo aprašymas. Paimta frazė iš A.Smetonos vienos kalbos pavadinimo: per tautiškumą in žmogiškumą. Savo tautiškumą stengiuosi statyti greta žmogiškumo, o ir tautų lygmeniu nacionalizmas yra tikras humanizmas.

Atsirado nuorodos.

Dar turbūt artimiausiu metu uždėsiu blogui naują šabloną. Šitas pabodo.

Kodėl jau kuris laikas nieko neparašau? Bendražygis Nagerai savo bloge ( http://nagerai.blogas.lt/julius-dabar-laimingas-443.html ) labai puikiai parašė: “Neturiu laiko liūdėti, gal todėl ir pamažėjo mano įrašų.Pasirodo iš tikrųjų žmonės mažiau kuria kai jie gerai jaučiasi.”

Ne vien Julius yra laimingas. TRA irgi.

Žinoma minčių apie ką rašyti yra. O ir laiko atsirado. Gal kada vėl ką parašysiu rimtesnio. Dabar galvoju aprašyt užsienio šalių tautinius judėjimus.

Rodyk draugams