BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Baltų vienybės diena

Rugsėjo 22 d. - Saulės mūšio diena, dar minima kaip Baltų vienybės diena, nes baltų gentys susivienijo ir mūšyje sumušė Kalavijuočių ordiną. Baltų vienybės simbolis - ugnis, nes baltų gentys signaliniais laužais įspėdavo viena kitą apie artėjantį priešą.

Vanduo mūsų protėviams buvo viena iš skiriamųjų ribų tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių. Be to vanduo yra riba atskirianti realųjį ir mitinį pasaulius, žmones ir dievus. Šiuo stebuklingu laiku kai susilygina diena ir naktis susirinkime ypatingoje vietoje kur susitinka dvi didžios upės ir paminėkime mūsų protėvius.

Dalyvaus: Lietuvių Tautinio Jaunimo Sąjunga, baltiškas apeigas atliks Devyniaragio Romuva, apie per amžius trunkančią baltų vienybę papasakos VDU baltų klubas.

Kviečiame visus prisijungti!

Rugsėjo 22d. 18.30h, Kauno santakos aukuras.

Rodyk draugams

Ne rytams ar vakarams, Lietuva - Briuselio nagams?

Reaguodamas į paskutinio metu prezidentės D.Grybauskaitės politiką Vladimiras Laučius parašė straipsnį, kuriame teigia, kad Grybauskaitės priešprieša JAV suartins Lietuvą su Rusija. Straipsnyje kritikuojami šie prezidentės politikos vingiai.

Aš esu iš tų žmonių, kurie didžiuojasi, kad nebalsavo už D.Grybauskaitę prezidento rinkimuose, kritiškai vertinu jos prezidentavimą. Visgi D.Grybauskaitės pasisakymai, kad Lietuva neturėtų vykdyti nei JAV, nei Rusijos politiką, o žiūrėti savo nacionalinių interesų man, kaip nacionalistui, tikrai yra artimi.

Man tikrai norėtųsi tikėti, kad šiais žodžiais prezidentė sako tai, kad Lietuva pradės pati rūpintis savo interesais, vietoje pasidavimo vienų ar kitų įtakon. Ir visgi aš netikiu. Nauja Lietuvos užsienio politika eina ne su šūkiu Ne rytams ar vakarams, Lietuva - Lietuvos vaikams, o greičiau perima Briuselio užsienio politiką.

Prezidento V.Adamkaus užsienio politika buvo grynai pro-amerikietiška. Naujoji Grybauskaitės politika yra ne pro-tautiška, o pro-Briuselinė. Vietoje Vašingtono pasirenkama Prancūzijos-Vokietijos-Anglijos, bei joms tarnaujančių šalių politika, kuri propaguoja santykių su Rusija sušvelninimą.

Gaila, kad lietuviai vis dar masiškai palaiko Grybauskaitę ir jos politinius vingius. Gaila, kad dar nesimato Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aušros. O norėtųsi matyt.

Rodyk draugams

O Dievai galingieji! Gal man sapnuojasi?

It saldžią beržo sulągardžiuodamasis įtraukiau į krūtinę vėsų, kvapniomis  pavasario sultimis apyaušrėje persunktą orą.

Parklupęs pagarbinau Žemyną, Žemės Motiną, ir atsiguliau ant skrandos:  pridėsiu ausį: gal deivė Žemyna jau bunda iš miego?

Klausiausi, klausiausi, bet tegirdėjau, kaip mieguistai šnara vešliai sužėlusios žolės…

Dievai galingieji! Gal man sapnuojasi? Ką aš regiu! Barstydami sidabro rasą, palikdami mažutytes brydes pievoje, spėriai, kol saulė dar nepatekėjo, į savo būstelius traukė nedidukai barzdoti kaukai, o tuos šnopšdami lenkė barzdukai. Jei ne raudonos kepuraitės ar balti, lengvi kaip pienių pūkas jų moteriški šydai, juos sunkiai įžiūrėtum: didumo sulig bevardžiu pirštu, barzdos iki kelių, o kitiems dar ilgesnės plaikstosi. Kaip ir kaukučiai, barzdukai naktimis pritampo grūdų ir kitokių gėrybių žmonėms, kurie geba juos vaišėmis ar gudrumu prisivilioti… Ne kartą, kai naktį išgirsti savotišką žvygsmą, ten ne žvynės riejasi, mūsų žmonių neapgausi! Žino: tai susimuša, už barzdų susitampo vaidingi barzdukai.

Vytautas Misevičius “Jaunasis pagonis”

Rodyk draugams

SVASTIKOS BUS MŪSŲ AMŽINAI!

Jie atėjo, iškirto medžius, sudegino kaimus, išžudė žynius.
Jie migla apipūtė protus ir galvojo, kad lietuviai jų vergai bus.
Bet vieno jie niekad pavergt negalės, tai mūsų kraujo, lietuvio širdies.
O toje širdyje vis dega liepsna, dega ugnelė, tai - svastikos jėga!

SVASTIKOS BUS MŪSŲ AMŽINAI!

Ir štai, dar kartą sugrįžo nelaukti, prisidengę vėliavom, rudi ir raudoni.
Norėjo sugriauti papročius senus, su tankais niekšai traiškė net vaikus.
Tu gali pavergt valstybę, bet nepavergsi tautos, mūsų širdžių trispalvės spalvos,
Tautos vienybė, tautos dvasia, per tūkstančius metų dar sukasi svastikos jėga!

Globalistų naguose laisva Lietuva, kosmopolitams šventė - pavergta tauta.
Naujas prezidentas, žydra vėliava, nauja kalba ir imperija nauja!
O mes nepasiduosim, būsim tvirti, jūsų pinigai mums purvini,
Jūsų propaganda mums per prasta, nes širdyse dar sukasi svastikos jėga!

SVASTIKOS BUS MŪSŲ AMŽINAI!

Rodyk draugams