BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Spaudos apžvalga. Tautininko nuomonė

Esu aktyvus pilietis, kuriam rūpi, kas vyksta šalyje ir pasaulyje. Kasdien grįžęs iš darbo perskaitau labai nemenką kiekį įvarios spaudos, dažniausiai turiu savo nuomonę apie kiekvieną straipsnį ir straipsnyje pateiktas mintis. Nusprendžiau, kad galėčiau savo mintimis pasidalinti su mano blogo skaitytojais.


Lietuvoje
Prekybos centras vaikams grūda sovietinius kareivius.
Jūs bent įsivaizduojate, koks kiltų šumas, jeigu būtų pardavinėjami kokie SS kariai ar nacis, stumiantis į griovį nužudytą žydą? Skambėtų ne tik Donskiai, Nk95, Zuforai ir Bielskiai, bet ir visas pasaulis. Tuo tarpu ne mažiau nusikalstama kariuomenė, su visa atitinkama simbolika, gali būti mūsų parduotuvėse pardavinėjama mūsų vaikams. Jeigu uždrausim - Rusija užpyks. Ar mūsų valdžia turės stuburą?

Mūsų (ne)mylima Grybauskaitė šį kartą padarė šį tą gero - vetavo atvirai lobistinį seimo sprendimą, dėl akcizo mokesčio alkoholiui. Reikia išlikti objektyviais - nors ir man retai kada patinka jos, ypač užsienio politika, šis sprendimas yra tikrai geras. Partijos, balsavusios už tautos girdymą: Socialdemokratai, Tvarka ir teisingumas, Tautos Prisikėlimo Partija, Liberalai, Darbo partija. Kažkas atidirbinėja už finansavimą rinkimuose?

Lietuvoje antrą dieną iš eilės protestuoja tautinės mažumos. Ir protestuoja ne prieš bet ką, o prieš Lietuvos Respublikos Konstitucijos 10 str. (Lietuvos valstybės teritorija yra vientisa ir nedalijama į jokius valstybiniu darinius) ir 14 straipsnį (Valstybinė kalba - lietuvių kalba), prieš Valstybinės kalbos įstatymo 11 straipsnį. Penktoji kolona juda, kruta. Užvakar - rusų kolonos žygiavo pro Lietuvos sąjūdžio būstinę Vilniuje, minėdami pergalės prieš „fašizmą” dieną, po kurios sekė Lietuvos okupacija, vakar homoseksualistai demonstravo neapykantą prieš šeimą ir Lietuvos tradicijas savo parade, šiandien marširuoja lenkai, siekdami sugriauti mūsų valstybės pamatus. Valio penktajai kolonai?

Socialiniame tinkle „Facebook” man pavyko rasti Stanislovo Buškevičiaus nuomonę apie emigraciją. Ji man pasirodė gana įdomi, aiški ir verta publikavimo mano bloge. Pateikiu ją jūsų teismui:

Apie lietuvių emigraciją kalbėta ir diskutuota daug, šią temą kiaurai išilgai išnarstė gausus būrys politikų, publicistų, ekonomistų, sociologų ir net psichologų. Šiai temai žiniasklaida paskyrė tūkstančius puslapių ir eterio valandų, tačia……u sudėtingos šį Lietuvą žudantį reiškinį aiškinančios teorijos nepadeda vienareikšmiškai ir paprastai atsakyti į klausimą: “KODĖL?”. Partija “Jaunoji Lietuva” įsitikinusi, kad emigracijos priežastys yra labai paprastos ir banalios. Tiesa yra paprasta:
1. Pagrindinė lietuvius iš gimtinės vejanti priežastis - itin mažos už darbą gaunamos pajamos.
Kyla klausimas: “Kodėl už darbą Lietuvoje mažai mokama?”
Tiesa ir vėl yra paprasta:
2. Stambieji verslo rykliai (oligarchai) NENORI socialiai teisingai dalintis pelnu su dirbančiaisiais. Kitaip sakant, jų pelno dydis tiesiogiai proporcingas mažiems darbuotojų atlyginimams.
Kyla klausimas: “Kodėl Lietuvos valstybė įstatymais nereguliuoja socialiai teisingesnio oligarchų pelno paskirstymo?”
Tiesa yra paprasta:
3. Valdžia (tiek įstatymų leidžiamoji, tiek vykdančioji) liaudiškai šnekant “sėdi” tų pačių oligarchų kišenėje ir priima tik jiems naudingus sprendimus.
Kyla klausimas: “Kaip oligarchai kontroliuoja valdžią?”
Tiesa yra, be abejo, paprasta:
4. Oligarchai remia didžiąsias partijas stambiomis finansinėmis injekcijomis. Tuos pinigus kelios didžiosios partijos išleidžia rinkiminei agitacijai ir propagandai.
Kyla klausimas: “Kas vyksta toliau?”
Tiesa yra paprasta:
5. Intensyvios rinkiminės propagandos (perkamos už nesumokėtus darbuotojų atlyginimus, o taip pat už surinktus iš gyventojų mokesčius)
“apžavėti” lietuviai lekia prie rinkimų urnų ir mielai atiduoda balsus didžiosioms partijoms, kurios juos apgaudinėja už…jų pačių pinigus. Vęliau tų partijų atstovai kartu su savo finansiniais rėmėjais ir toliau sėkmingai smaugia žmones, priversdami juos emigruot arba degraduoti.
Kyla klausimas: “Kas bus, kai Lietuvoje pradės trūkti darbo jėgos? Gal tuomet valdžia ir oligarchai pasidarys žmogiškesni?”
Tiesa yra elementari:
6. Tie, kas taip galvoja yra, švelniai tariant, naivuoliai. Korumpuotos didžiųjų politinių partijų uzurpuotos valdžios ir oligarchų sindikatas jau ima pratinti visuomenę prie minties, kad teks atsivežti pigios darbo jėgos iš užsienio. Kitaip sakant, vietoj to, kad mokėtų normalų atlyginimą lietuviui, jie mokės šunišką atlyginimą negrui, indui, turkui ar dar bala žino kam.
Kyla klausimas: “Kas yra tie “pabaisos” tautiečiai, kurie nuolat renka kelių didžiųjų partijų atstovus į valdžią, nors ir mato jų pragaištingos politikos rezultatus?”
Tiesa yra visiškai paprasta:
7. Politiškai aktyviausi yra pensininkai. Dauguma jų nuolat atiduoda savo balsus visiems žinomoms sisteminėms, turtingoms partijoms. Tų partijų nariai biurokratinėmis kliūtimis bei mokesčiais sėkmingai žlugdo oligarchų konkurentus - smulkiuosius verslininkus. tuo pačiu jie dar ir su šaknimis rauna iš lietuvių širdžių patriotizmą, tautinę savigarbą. Vietoj meilės Tėvynei jie Lietuvos jaunuoliams siūlo multikultūriškumo ir kosmopolitizmo nuodus.
IŠVADA PAPRASTA: Lietuvos jaunuomenę iš Lietuvos veja…JŲ PAČIŲ SENELIAI. Balsuodami už Lietuvą į bedugnę stumiančias atmatas, jie patys pasmerkia savo vaikus bei anūkus palikti gimtinę.

Pasaulyje
Rusijoje atsiranda žmonių, abejojančių Stalino nusikaltimais. Šį kartą nepripažįstamas sovietų dalyvavimas Katynės žudynėse. Čia daug ko komentuoti nereikia. Komentarą puikiai iliustruos ši nuotrauka:

Tikroji žodžio laisvė ir demokratijos demokratiškumas. Jos nėra. Pasakysi netinkančią informaciją globalistams - tau siūlys daug pinigų, atsisakysi - bandys kompromituoti, nepavyks - paskęsi baloje. Tokia yra tikrovė. Ar ilgai dar ir mes miegosime demokratijos, laisvių iliuzijoje?

Padėtis kaista Rusijos okupuotoje p.Osetijos srityje. Čia Rusija dislokavo savo artilerijos sistemas. Pabandykit atspėti - kaip į tai reaguos mūsų prezidentė, kartą jau atsukusi nugarą Gruzijai? Kaip manote, ar Europa palaikys Gruziją? O gal pasielgs taip, kaip 20a. pasielgė su lenkais? Lietuvos patriotai turėtų palaikyti Gruzijos kovą už teritorinį vientisumą. IVAN, DOMOJ!

MyEP.lt skelbia konkursą: Kaip atrodys ES 2050m.? Juokingas konkursas, kadangi Europos Sąjungos 2050m. jau nebebus. Jeigu dar iki Lisabonos sutarties ES galėjo virsti tautų Europa, tai po jos sąnkcijos nacionalinėms valstybėms tik didės, stiprės kontrolė. Istorija liudi, kad visoms panašioms imperijos ateina toks pats likimas - jos būna suskaldytos tautų, trokštančių laisvės. Tai bus mūsų kartos kova, tai mūsų kelias. Į pergalę!


Tomas Skorupskis

Rodyk draugams