BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ko mes siekiame? Pamąstymai.

Jeigu manęs paprašytų vienu žodžiu pasakyti ko mes, tautininkai, siekiame - tai būtų tautovalda.

Dviem žodžiais: Tautinė valstybė.

Trimis: Lietuvis lietuviškoje Lietuvoje.

Keturiais: Tautinė valstybė tautų pasaulyje.

Penkiais: Doros ir tautos klestėjimas lietuviškoje Lietuvoje.

Sakiniu: Doras, tautiškas lietuvis tautinėje valstybėje, sandraugoje su kitomis tautomis tautų pasaulyje

Pastraipa: Individo, šeimos, tėviškės, tautos, tėvynės ir pasaulio neatsiejamos jungties. Individo, kaip asmens, sutarimo su tradicine lietuviška šeima, pagarbos savo tėvams ir protėviams, jų namams - tėviškei, savo tradicijoms, savai žemei. Tautinio sąmoningumo, pasididžiavimo tauta ir savigarbos. Valstybės, kurią valdo tautą, kuri valstybę suformavo, o ne imperijos, kuriai vadovauja svetimi ar įstatyti vietiniai klapčiukai. Pasaulio, kuriame kiekviena tauta turi teisę sukurti tautines valstybes, kuriame nebėra tautas engiančių imperijų, kuriame tautos sugyvena taikoje ir harmonijoje.
Žmogus visų pirma yra individas, šeimos narys, turintis savo tėviškę, tautos narys, valstybės pilietis. Tik tada jis gali vadintis pasaulio piliečiu, pilnaverčiu žmogumi, jeigu pripažįsta visus šiuos elementus. Žmogus nebus žmogiškas, jeigu nepripažins, kad turi kraują, turi protėvų perleistą genetinę informaciją, turi savo namus ir tautą, su kuria jį sieja bendra istorija, kalba. Toks žmogus nebus žmogiškas. Jis bus pasimetęs, nelaimingas.
Norėčiau, kad ir mes, Lietuvių tautinio jaunimo sąjunga, vadovautumėmės šiais principais. Į LTJS galima žiūrėti keliais aspektais: kaip į valstybę ir kaip į šeimą. Tarkime, kad tautinė sąjunga yra maža valstybė, kurioje individas - tai tautietis, tai tu skaitytojau, kuris savo asmeniniais pasiekimais ir darbais dar gera tautai. Šeima - tai tavo bendraminčiai, draugai ar klubas. Tėviškė - tai tavo skyrius. Daryk gera savo kraštui, daryk gera tautiečiams, gyvenantiems čia! Tautiškumas kyla iš tautos, todėl tautininkai turi būti artimi savo tautiečiams ir jų poreikiams. Tauta - tai visi mes, nariai. Valstybė - tai organizacija. Iškilus valstybinės svarbos reikalui, visos tautos - visų narių pareiga yra prisijungti į darbą. Čia jau negalioja skyrių interesai, čia svarbu susitelkimas ir vienybė. Pasaulis - tai mus supanti visuomenė. Gal ji ir nėra tobula, tačiau tu, kaip individas, kaip šeimos ir tautos narys gali ją pakeisti. Būk tautiškas, rodyk pavyzdį visuomenei!
Galima į LTJS žiūrėti ir realistiškai, kaip į bendraminčių šeimą, bendruomenę. Mūsų pareiga yra nešti tautiškumo vėliavą, puoselėti tautines vertybes jaunimo tarpe. Mūsų simbolis - ugnis, deganti lietuvio širdyje, šeimoje, tautoje ir valstybėje šimtmečius. Tu, LTJS nary, esi tos ugnies prižiūrėtojas, tu lietuvybės vėliavnešys. Nešk vėliavą iškėlęs galvą, būk išdidus! Kartu su tavimi - tūkstančiai lietuvių, kurie kovojo už nepriklausomą tautinę valstybę! Būk vertas jų vardo! Siek savų tikslų! Dabar tik laiko klausimas, kada pasieksime pergalę. Tačiau jokia pergalė neiškovojama lengvai, tam reikia kiekvieno mūsų darbo ir pasiaukojimo. Jeigu nesi LTJS šeimos narys - tapk juo! Tik kartu mes galėsime išvysti naują tautų pavasarį - stiprų tiek fiziškai, tiek dvasiškai lietuvį lietuviškoje Lietuvoje, tautų pasaulyje!

Tomas Skorupskis
Įkvėpimas atėjo skaitant A.Maceinos “Tautinis auklėjimas”

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (65) to “Ko mes siekiame? Pamąstymai.”

 1.   TRA
  Gegužė 6th, 2010 | 22:42

  Publikuotas LTJS bloge 2010 05 06.
  http://gyvai.ltjs.lt/?p=381#more-381

 2.   gilgamesh
  Gegužė 8th, 2010 | 14:58

  Dream on

 3.   :P
  Gegužė 10th, 2010 | 16:58

  O vienoje vietoje net zodis individas figuruoja ;] Gaila, kad tik toliau i vienus vartus jis yra prievartaujamas buti doru ir tautisku, kuo is esmes paneigiama jo teise i individualuma. Tad pagal apibrezima toks individas nera individas - jis yra tik avinas sekantis paskui banda.

  Teko girdeti apie Urobora (http://en.wikipedia.org/wiki/Ouroborus)? Tai va pasaulio pilieties yra gyvates uodega, o jos galva yra individas. Tai savo esme yra vienas ir tas pats.

 4.   gnom
  Gegužė 24th, 2010 | 20:22

  Individualumas ir tautiškumas puikiai suderinami. Juolab, individualus yra kiekvienas žmogus (ką jis daro su tuo individualumu, kuria jį ar griauna, nebe taip svarbu), o tautiškumo stygius yra didžiulė visuomenės problema.

  Visiškai neturinti noro ir jėgų kalbėti,
  gnom.

 5.   Protagonistas - Tolerastas
  Gegužė 30th, 2010 | 20:10

  Kad tautos sugyventu taikoje ir harmonijoje, Tomai, visu pirma reikia individualiems asmenims stai taip sugyventi, nes kaip tik jie ir formuoja tautas.
  Ir kaip tu gali svaicioti apie sugyvenima, jei pats nesugebi net savo tautiecio, tik kitu paziuru, pripazinti lygiaverciu individu bei su juo sugyventi?
  Teisingai ,,:P” sako - tu zaidi tik i vienus vartus, kas teliudija tavo siaura poziuri bei ribota mastyma.

 6.   :P
  Gegužė 30th, 2010 | 22:29

  >> Visiškai neturinti noro ir jėgų kalbėti
  Nemirtingai. Siulau pasidometi, kodel visgi ideologijos yra skirtumas i kolektyvistines ir humanistines (pirmos aiskina koks zmogus turi buti (konkreciu atveju zmogus privalo buti tautiskas), o kitos leidzia jam rinktis).
  Nera pasirinkimo -> visi vienodi (nes gali rinktis tik viena varianta) -> nera individo (mat nera budo atskirti skirtingu asmenybiu (plauku spalva nera asmenybes dalis)).

 7.   gnom
  Birželis 10th, 2010 | 09:20

  Tu nori prieštaraut, kad tautiškumo stygius yra opi problema? Neteigiu, kad visi turi būti tautiški, tegul gyvena kaip gyvenę, tiesiog manau, kad jaunimui, o ypač vaikams reikia skiepyti tėvynės meilę, nes kaip kad pasakė vienas Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Akto Signataras: “Svetur tu niekad nebūsi lygiavertis kitiems.” Tai nereiškia, kad manau, jog jie BŪTINAI turi būti tautiški, tačiau tai turėtų būti propoguojama. Jaunas žmogus turi žinoti savo tautos istoriją, kultūrą, kilmę, tėvynę, suvokti to vertę, pažinti savus kraštus. Žmogus neturintis namų - niekas. (Jei jau kas nesuprato kalbu apie tėvynę.)

 8.   :P
  Birželis 11th, 2010 | 08:38

  >> Tu nori prieštaraut, kad tautiškumo stygius yra opi problema?
  As nematau jokio stygiaus, matau netgi pertekliu. Ir tas mano suvokimu yra opi problema, bet ne pacio tautiskumo ir jo skatinimo idejoje (!!!), o tame, kad tautiskumas yra skatinamas zmogu bukinant, o ne svieciant. Tame ir matyciau opiausia problema.

  >> Jaunas žmogus turi žinoti savo tautos istoriją, kultūrą, kilmę, tėvynę, suvokti to vertę, pažinti savus kraštus.
  Na vat ir zmogaus bukinimo pavyzdys ;] Is statistiniu amerikonu daznai zvengiama, nes ten neretas zino, kad “USA = world”. Nes dauguma ju TIK ta ka tamsta vardijo ir tezino. Taip, suprantu, kad tamsta nesake zodelio TIK, bet ir akcento didesnio ties tuo deti negalima. Zmogus turi buti visapusiskas, mat priesingu atveju jis tebus protinis invalidas.
  Jaunas zmogus turi visu pirma moketi mastyti, dirbti, susivokti visuomeneje (placia ir siaura prasmemis). To labai truksta siuolaikiniam jaunimui - dauguma tezino, kad yra AS ir MANO vertybes (civilizuotose valstybese sia liga “persergama” kazkada paauglysteje, bet Lietuvoje, rodos, is to dauguma neisauga), o kad kitiems gali buti ant ju nusispjaut net nenumano. Dar linksmiau, kai bandoma irodyti (dar linksmiau, kai mandoma ismusti, primesti smurtu) SAVU vertybiu pranasuma pries visas kitas (daznai tas pasireiskia tusciu autoritetu citavimu) ;]] Snekant realiai ta padaryti yra neimanoma. Vienintelis budas sugriauti ar pakeisti kieno nors vertybine sistema yra parodyti, kad jo vertybes viena kitai priestarauja (pvz. TRA priskiria nacionalizma humanistinems ideologijoms, bet kas tada yra vertybe? tauta ar zmogus? tautos zmogus siaip yra tas pats kas tauta, mat butent ji yra ribojantis kriterijus, tad vertetu atsisakyti pretenziju i humanizma) arba neatitinka objektyvios realybes (faktu, bet ne kieno nors darytu isvadu!).
  Siek tiek nuklydau, bet griztu. Pagrindinis mastymo pranasumas pries zinojima yra tas, kad zinantis zino TIK tai ka buvo ismokes, o nauja informacija, ypac priestaraujancia ankstesnems zinioms, apdoroti negali (protinis invalidumas), tuo tarpu mastantis geba puikiai dirbti tiek su sena (dali jos bus ismokes besimokydamas mastyti), tiek su nauja informacija.

 9.   gnom
  Birželis 11th, 2010 | 21:47

  Tautiškumo perteklius visuomenėje? Na, manau, kad tie, kurie gyvena Anglijoje kasdien prisimena savo tėvynę ir tai, kokių baisių priežasčių buvo vejami. Bet koks faktų iškraipymas nei tautiškumo, nei pilietiškumo negali skatinti. Nesakau, kad turi būti sekama JAV pavyzdžiu (man asmeniškai, tai atrodo pakankamai šlykštu), tačiau tėvynės meilė niekam dar nepakenkė. Klystu?

 10.   :P
  Birželis 12th, 2010 | 08:48

  Niekam ypatingai ir nepadejo. Klystu?

  Siaip problema tame, kad dauguma zmoniu nepagristai susisieja su tevyne/tauta/liaudimi ir meile sau ima suprasti kaip meile tevynei/tautai/liaudziai (mazdaug supratime “tauta/tevyne/liaudis = as”). Surinkus kelias tokio pobudzio, bet skirtingu interesu, grupes gaunasi kaip Ezopo pasakoje - karieta tempiama trimis skirtingomis kryptimis arba kitaip tariant niekur. Norint, kad gimtoji salis klestetu (o to turetu noreti visi patriotai), jai nereikia, kad isivyrautu viena kazkokia ideologija (jai automatiskai kils pasipriesinimas - ta jau mateme pries 20-70 metu) ar butu kazkoks ideologiju balansas (gryztam prie Ezopo pasakos), jai reikia darnios mokancios tarpusavyje dirbti ir bendrauti, nepaisant skirtingu paziuru, visuomenes.

  Siaip as priestarauju paciam TRA (kuris aiskiai meile sau supranta kaip meile tevynei), tamstos paziuros yra labiau pazengusios ;]

 11.   gnom
  Birželis 13th, 2010 | 13:44

  Aš myliu save. Faktas. Lygiai taip pat myliu ir Lietuvą. Miškus, šeimą, lietuvius. Kad ir kaip sunku kartais būna stengiuos nesmerkt, nors kritikuoju. Ir aš tikrai myliu Lietuvą. Tėvynės meilė bent jau man, o pažvelgus į istoriją galima suprast, kad ne tik man, suteikia dvasinės stiprybės, harmonijos savy. Todėl, tai tikrai daro įtaką. Žinoma, tai turi būti proto ribose. Žmonės tiesiog turi sugebėt rasti kompromisą, kuris daugiau mažiau tinka visiems. Taip pat, turi suvokti, kad negali viskas būti atsižvelgiant tik į tam tikrą dalį žmonių, turėtų būt atsižvelgiama į visus.

  Ir vistik, jei ne tie, kurie prieš 20 metų gynė šitą žemę, visi tikrai gyventų žymiai blogiau. Tai gal bent trumpam užtenka skųstis, koks gyvenimas yra sušiktas?

  gnom

 12.   :P
  Birželis 13th, 2010 | 16:48

  As nemyliu saves, as myliu tiesa. Lygiai taip pat myliu gamta ir zmones, bet ne autoritetus, veliavas, zemes, zemiu pavadinimus ar kalbas. Stengiuosi nesmerkt jokio elgesio (kritikuoti megstu bet kuriuo atveju, mat idealu nebuna), bet tiesiog yra zmoniu kurie samoningai arba del savo kvailumo kesinasi i darna. Kompromisu ar daugumos paramos neieskau ir nezadu vargti, mat teisus yra tas, kuris sugeba savo tiesa irodyti, o beto visada yra konsensuso galimybe.
  Kadangi kritikuoju TRA, tai jauciu pareiga uzsiminti, kad jis nesiekia nei kompromiso, nei konsensuso, nei stengiasi tinkamai irodyti savo mintis (anksciau lyg ir budavo bandymu, bet dabar prisiskaites autoritetu knygu kartoja ju klaidas), jis tiesiog siekia pripazinimo sau ir savo ideologijai. Kadangi toks elgesys yra kesinimasis i darna, bei pati ideologija pasisako pries darna (tiksliau kelia labai specifines salygas darnumui), tad gauna jis nuo manes lazdu.

  >> Ir vistik, jei ne tie, kurie prieš 20 metų gynė šitą žemę, visi tikrai gyventų žymiai blogiau.
  Kaip sakiau megstu kritikuoti - tikrai? Tamsta orakulas? Teigiant tokius dalykus labai didele problema tame, kad neimanoma zinoti to kas butu, jei butu. Remtis esama praktika taip speliojant taip pat negalima - mat praktika nera vienalyte (S.Koreja gyvena blogai, Baltarusija gyvena pusetinai, Kinija klesti) ir vargu ar kada nors bus pakankamai pilna (idomu kaip gyventu komunistai, jei lemianti dauguma pasaulio valstybiu butu komunistines? ar nebadautu tada izoliacijoje atsisede kapitalistai?), kad galima butu pagristai sneketi (remiantis vien ja) apie kazkokius rysius tarp ideologijos ir gyvenimo kokybes.

  >> Tai gal bent trumpam užtenka skųstis, koks gyvenimas yra sušiktas?
  Kad zinoti geras ar blogas gyvenimas reikia pries tai pagyventi blogai ar gerai (t.y. atvirksciai). “Susiktas”, “geras”, “blogas” yra kaip “silta” ir “salta” - santykiniai matai.
  O siaip as ir nesakau, kad gyvenimas yra susiktas. As tik sakau, kad dabartine visuomene, del ivairiu priezasciu, yra prastos kokybes.

 13.   gnom
  Birželis 13th, 2010 | 22:59

  Gerai, ten reikėjo paminėti, kad tai tėra mano nuomonė. Juolab, ko vertas klestėjimas, kai žmogus negali savo šaly jaustis visiškai laisvu? Man, beveik nieko. “dabartine visuomene, del ivairiu priezasciu, yra prastos kokybes.” Su šituo sutinku, o dėl skundimosi ne apie tave, o apie didžiąją dalį visuomenės kalbėjau, kuri man jau pabodo su rėkavimu,kad viskas blogai.

  manau, kad realiai radom kompromisą,
  gnom

 14.   :P
  Birželis 14th, 2010 | 07:42

  >> Juolab, ko vertas klestėjimas, kai žmogus negali savo šaly jaustis visiškai laisvu?
  Visiskai laisvi tik anarchistai, kol ju nesusemia uz visuomenes interesu neatitinkanti elgesi ;] Zmogus visada gali rinktis visuomene arba laisve (nors balansuoti gana placiai galima).
  Kitas dalykas yra tas, kad kinai yra kiek kita kultura ir bent jau tradiciskai mastantiems kinams yra visiskai dzin kas yra valdzioje, kol ji veikia - kol jie turi ka valgyti ir kuom apsirengti. Vakarietiskas laisves ir turto sureiksminimas jiems nera budingas.

  Jep, manau siek tiek dar prasiskiriam, bet toli grazu ne is esmes.

 15. Rugsėjis 3rd, 2010 | 11:20

  depends upon his own Shape Ups Shoes Sale insight and intelligence and discards

 16.   ghd
  Spalis 14th, 2010 | 10:43

  canada goose parka let you enjoy the winter
  welcome to buy!thank you!

 17. Spalis 16th, 2010 | 03:26

  is no more than timberland 6 inch boots passing from one room into another.Important principles may and must be flexible.

 18. Spalis 16th, 2010 | 03:39

  depends upon his own Shape Ups Shoes Sale insight

 19. Spalis 16th, 2010 | 03:50

  being perceived as Timberland Men’s Roll-Top old is

 20. Gruodis 6th, 2010 | 03:01

  I’d have to bury the hatchet with you on this. Which is not something I usually do! I enjoy reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to speak my mind!

 21. Gruodis 23rd, 2010 | 02:29

  A semen analysis examines certain characteristics of a male’s semen fluid and the amount of sperm found in the semen. It may be done while investigating a couple’s infertility problem or maybe after a vasectomy to check that the procedure was successful. It is also used for testing a lot of donors for ejaculation fluid donation. These days it is really possible to boost sperm with really safe and natural ways including buying natural pills from the many Internet shops.

 22. Sausis 4th, 2011 | 17:24

  Very Nice website. I just finished mine and i was looking for some design ideas and you gave me a few. The website was developed by you?

  Thanks

 23. Sausis 18th, 2011 | 02:58

  There is visibly a bunch to know about this. I assume you made various good points in features also.

 24. Vasaris 1st, 2011 | 08:07

  Wow, greet blog !

 25.   ksiazki
  Vasaris 2nd, 2011 | 14:50

  W powszechnym rozumieniu oznacza zbiorowosc czynnosci majacych na celu gromadzenie asortymentu ksiazek, oraz map, rycin, nut innymi slowy plyt dodatkowo kaset z nagraniami oraz oferowanie go klientom. Charakterystyczna cecha ksiegarstwa jest zjawisko, ze prowadzi w tym samym czasie dzialalnosc handlowa wymagajaca stosowania rachunku ekonomicznego, to znaczy zasad racjonalnego gospodarowania plus aktywnosc kulturalna, udostepniajaca dziela naukowe, popularnonaukowe, zawodowe takze literackie. Tym samym przyczynia sie az do rozszerzenia uczestnictwa spoleczenstwa w kulturze.

 26. Vasaris 2nd, 2011 | 22:04

  Bravo, your phrase simply excellent

 27.   blog
  Vasaris 3rd, 2011 | 13:50

  There is a fourth stage to the foreclosure process, but it is not a real advantage for potential home owners. The foreclosure auction stage is after a home has been foreclosed on, and the bank has put the home up for sale at an auction.

 28. Vasaris 5th, 2011 | 01:23

  Good day! Do you use Twitter? I’d like to follow you if that would be okay. I’m absolutely enjoying your blog and look forward to new posts.

 29. Vasaris 5th, 2011 | 16:33

  Enjoy math online games on your computer with your good friends or together with your teacher or mom and dad on zMathGames™. Our educational math games will sharpen your math abilities and increase your rapid thinking skills and coordination all at the same time.

 30. Vasaris 6th, 2011 | 02:40

  Perfect post from an expert and it will be a perfect knowledge to us and thank you very much for sharing this valuable information with us.

 31. Vasaris 6th, 2011 | 04:30

  Keep working ,great job!

 32. Vasaris 6th, 2011 | 08:59

  Zune and iPod: Most people compare the Zune to the Touch, but after seeing how slim and surprisingly small and light it is, I consider it to be a rather unique hybrid that combines qualities of both the Touch and the Nano. It’s very colorful and lovely OLED screen is slightly smaller than the touch screen, but the player itself feels quite a bit smaller and lighter. It weighs about 2/3 as much, and is noticeably smaller in width and height, while being just a hair thicker.

 33. Vasaris 7th, 2011 | 13:40

  I do look forward to your upcoming updates.I will grab your rss feed. Much success in your posting efforts!

 34. Vasaris 8th, 2011 | 03:47

  I will not think twice to suggest your blog post to any individual who should receive guidance about this subject.

 35.   wrozby
  Vasaris 10th, 2011 | 13:12

  WONDERFUL Post.thanks because share..more attend to .. …

 36. Vasaris 12th, 2011 | 17:45

  Howdy, i learn your weblog occasionally and that i own a similar one and i was just wondering if you get loads of spam feedback? If that’s the case how do you forestall it, any plugin or anything you possibly can advise? I get a lot lately it’s driving me mad so any help may be very a lot appreciated. Anyway, in my language, there usually are not a lot good supply like this.

 37. Vasaris 13th, 2011 | 00:01

  Actually. Prompt, where I can find more information on this question?

 38. Vasaris 13th, 2011 | 08:38

  I’ve been trying to Acquire entry to this website for a while. I used to be using IE then after I tried Firefox, it labored just effective? Simply needed to deliver this to your attention. That is actually good blog. I’ve a bunch myself. I really admire your design. I do know that is off matter but,did you make this design yourself,or buy from somewhere? Anyway, in my language, there usually are not much good source like this.

 39. Vasaris 15th, 2011 | 06:46

  Man… Where do you dig up this info? Its bloody fantastic! You are a scollar amoung men.

 40.   vimax
  Vasaris 19th, 2011 | 23:17

  Can I post your put up to my weblog? I’ll add a one-way link to your forum. That’s one actually sweet post.

 41. Vasaris 23rd, 2011 | 01:12

  There is perceptibly a bundle to realize about this. I think you made certain good points in features also.

 42. Kovas 2nd, 2011 | 05:10

  Very good written article. It will be supportive to anyone who utilizes it, as well as myself. Keep up the good work - i will definitely read more posts.

 43. Kovas 2nd, 2011 | 05:53

  Thank you for the excellent information. I have yet to see anything that talks about this topic as well.I’ll come back soon to see what other details you included.I’m also interested about jewelry topics as well.

 44.   neweeg
  Kovas 2nd, 2011 | 21:07

  Highly rated post. I learn one thing totally new on different blogs everyday. Deciding on one . stimulating to learn the paper content material from other writers and study a little bit something from their website. I’d like to use sure of this content material on my blog you’re mind. Natually I’ll give a link here we are at your web-site.

 45. Kovas 5th, 2011 | 10:55

  I real thankful to find this internet site on bing, just what I was looking for : D as well saved to favorites .

 46. Kovas 7th, 2011 | 20:18

  Comments RSS Feed Added The other day, while setting up my linkblog and its RSS feed, I decided to also setup an RSS feed for my blog comments. The idea is simple, …

 47. Kovas 11th, 2011 | 16:48

  I enjoy you because of your whole effort on this web site. My niece really loves carrying out investigations and it’s really simple to grasp why. Almost all notice all of the compelling way you offer invaluable techniques by means of this web blog and in addition welcome response from other ones on that situation then our favorite princess is actually learning a whole lot. Take advantage of the remaining portion of the year. You are conducting a brilliant job.

 48. Kovas 12th, 2011 | 15:15

  How long have you been in this field? You seem to know a lot more than I do, I’d love to know your sources!

 49. Kovas 14th, 2011 | 01:33

  This one is an inspiration personally to uncover out rather more associated to this subject. I need to confess your information prolonged my sentiments in addition to I am going to proper now take your feed to remain up to date on each coming blog posts you would possibly possibly create. You’re worthy of thanks for a job completely finished!

 50. Kovas 19th, 2011 | 12:36

  I believed it was heading to be some boring outdated post, but it truly compensated for my time. I’ll post a hyperlink to this web page on my blog. I’m sure my site visitors will come across that incredibly helpful.

 51. Kovas 25th, 2011 | 10:03

  I wish I get pregnant soon!

 52. Kovas 28th, 2011 | 06:06

  Thanks for taking the time to talk about this, I really feel strongly about it and love studying additional on this subject. If feasible, as you gain expertise, would you mind updating your weblog with far more data? It is extremely helpful for me.

 53. Kovas 31st, 2011 | 01:56

  What remarkable phrase

 54. Balandis 6th, 2011 | 22:26

  Your view on this is fantastic and exactly how I truly think. I just currently sent him this website to demonstrate him your perspective.

 55. Balandis 7th, 2011 | 04:05

  Exceptional article and easy to understand description.

 56. Balandis 13th, 2011 | 14:53

  It is remarkable, the valuable information

 57. Balandis 20th, 2011 | 02:03

  I believed it was going to become some dull aged publish, but it actually compensated for my time. I will publish a website link to this web page on my blog. I’m certain my visitors will locate that pretty helpful.

 58. Balandis 23rd, 2011 | 15:22

  Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve truly enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your rss feed and I hope you write again soon!

 59. Gegužė 2nd, 2011 | 23:53

  hey there, i just wanted to let you know, i have linked to you site with a dofollow link, so my visitors can come and see your blog. I come to your site on a pretty regular basis, and i figure that since i enjoy reading your blog, others will too. You can find the link to your site here: http://giottosrocketair.co.cc/sites-we-like Thanks & keep on blogging!

 60. Gegužė 4th, 2011 | 04:22

  I consider, that you are not right. I can prove it. Write to me in PM, we will communicate.

 61. Gegužė 5th, 2011 | 07:29

  This was a genuinely really beneficial submit. In theory I’d wish to write like this also - getting time and actual effort to make a good piece of writing… but what can I say… I procrastinate alot and by no means appear to obtain some thing done.

 62. Gegužė 6th, 2011 | 01:11

  I’m happy I found this blog, I couldnt find any information on this subject matter prior to. I also run a site and if you want to ever serious in a little bit of guest writing for me if feasible really feel free to let me know, i’m always look for people to verify out my site. Please stop by and leave a comment sometime!

 63. Gegužė 8th, 2011 | 01:15

  I think youve produced some actually interesting points. Not as well many people would actually think about this the way you just did. Im seriously impressed that theres so considerably about this subject thats been uncovered and you did it so properly, with so significantly class. Very good 1 you, man! Actually fantastic stuff here.

 64. Gegužė 12th, 2011 | 16:44

  I must say, as substantially as I enjoyed reading what you had to say, I couldnt help but lose interest after a while. Its as if you had a excellent grasp on the topic matter, but you forgot to include your readers. Perhaps you should think about this from much more than one angle. Or maybe you shouldnt generalise so substantially. Its better if you think about what others may have to say instead of just going for a gut reaction to the topic. Think about adjusting your personal believed process and giving others who may read this the benefit of the doubt.

 65. Gegužė 13th, 2011 | 15:36

  What I wouldnt give to have a debate with you about this. You just say so many things that come from nowhere that Im quite positive Id have a fair shot. Your blog is terrific visually, I mean people wont be bored. But others who can see past the videos and the layout wont be so impressed with your generic understanding of this subject.

Rašyk komentarą