BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Oficialus pareiškimas - už toleranciją!

Mes, Tolerantiško senimo draugija, kaip progresyviai mąstantys asmenys, esame giliai pasipiktinę šiuo metu vykdoma diskriminacija lytinės orientacijos pagrindu. Nors negali nedžiuginti didžiulis progresas mūsų idėjinių brolių - homoseksualų - atvedime į elitinę klasę, tačiau tai tik dar aštriau parodo vis dar tebeegzistuojančias tamsumo, prietarų ir nelygybės apraiškas. Kalbame apie meilę vaikams. Prisiminkime klasiką - „paidóphilos” būtent ir reiškia meilę vaikams. Kalba net ne apie mus - nors mūsų diskriminacija akivaizdi - kalba apie vaikus. Prisiminkite, pati Aušrinė-Marija teigė, kad reikia nebijoti eksperimentuoti su savo lytiškumu. Logiška galvoti, kad eksperimentuoti reikia pradėti kuo anksčiau, kad vaikai turėtų kuo daugiau laiko eksperimentavimui, kad jie galėtų pasirinkti, kas jiems labiau patinka kaip lytiniai partneriai - senesni, jaunesni, vyrai, moterys, vaikai… Nepamirškite, kad seksas - tai praktinis užsiėmimas, o tai reiškia, kad seksualinis švietimas irgi turi būti praktinis. O kas, sakykite, geriau gali perduoti vaikams seksualinę patirtį, kas juos gali geriau praktiškai pamokyti, jei ne šioje srityje patyrę suaugusieji??? Todėl visi kartu dėkime pastangas, kad vaikai į lytinę brandą įžengtų ne kaip pasimetę ir savęs ieškantys individai, bet kaip atviri įvairovei, progresyviai mąstantys gausų lytinių įgūdžių bagažą turintys tolerantiški asmenys. Todėl pasakykime griežtą NE! pedofobijai! Už toleranciją!

Tarptautinė gyvūnų mylėtojų asociasija išreiškė pritarimą

Tarptautinė gyvūnų mylėtojų asociacija reiškia tvirtą pritarimą aukščiau išreikštai pozicijai ir atkreipia dėmesį, kad diskriminacija yra netgi dar platesnė, negu gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Nepamirškime, kad gyvūnai – irgi lytinės būtybės, jiems irgi reikia kūniškos meilės ir šilumos. Tolerancija negali būti selektyvi – juk sakoma: tolerancija viskam, išskyrus netoleranciją. Todėl mes raginame darbais įrodyti savo idėjas, pasisakome už toleranciją be ribų. Mes kreipiamės į visus tolerantiškus asmenis ir organizacijas, ragindami įsitraukti į kovą prieš tarprūšinių lytinių santykių diskriminaciją, prieš zoofobus, prieš davatkiškas dogmas ir atgyvenusius stereotipus, prieš tamsuoliškumą, raginame skleisti progresyvias idėjas. Už toleranciją!

Patiko (4)

Rodyk draugams

komentarai (21) to “Oficialus pareiškimas - už toleranciją!”

 1.   Paulius
  Kovas 2nd, 2011 | 13:08

  Smagiai parašyta. Prajuokinai. ;D

 2.   Pikc
  Kovas 2nd, 2011 | 23:19

  Tiek ir to smagumo - pakeisk “zoo” ir “pedo” į “homo”, ir gausi akurat dabartinę tolerastų retoriką. O dabar įsivaizduok, kad jie savo tikslus pasiekė, ir pederastija yra gerbtina ir skatintina “orientacija” - kokie kiti realūs kandidatai į “diskriminuojamas lytines grupes”, kurių interesus reikia ginti? Prieš kokias kitas “fobijas” kils į kovą tolerastai?

 3.   advokatas
  Kovas 5th, 2011 | 07:42

  Pikc, aš neįžvelgiu panašumo tarp dviejų (ar daugiau) suaugusių žmonių tarpusavio santykių bei tarp vaikų tvirkinimo.

  O kol netapsi vegetaru, į putojimąsi, prieš santykius su gyvunėliais, rimtai žiūrėti irgi neišeina.

 4. Kovas 8th, 2011 | 01:36

  We wanted to thank you for your expertise and excellent internet site.

 5. Kovas 10th, 2011 | 04:55

  Wonderful example of use extra comments.

 6.   Pikc
  Kovas 10th, 2011 | 21:53

  Gerb. advokate, na, kam gi švaistytis tokiais atgyvenusiais moraliniais principais,kaip “tvirkinimas”? Gi tie, kas šneka apie “tvirkinimą”, yra tokie patys neprogresyviai mąstantys, kaip ir tie, kurie kalba apie “ištvirkavimą” - o dažnai tai apskritai tie patys žmonės. Negi norite būti vienu iš jų? Reikia žvelgti plačiau - viskas gi reliatyvu. Pats gi sakote, kad su gyvuliukais - viskas gerai, o juk vaikai, tai bent jau ta pati biologinė rūšis. Galų gale, juk koks skirtumas, jei viskas vyksta abipusiu susitarimu? Juolab, kad galima pradėti ginčytis, iki kokio amžiaus tas vaikas yra vaikas. O jei dar pamėčius pavyzdžių, kad tokiose iškiliose kultūrose, kaip graikų ir romėnų, ir homo, ir pedo, ir zoo, ir incestas buvo visai priimtina - ar tik ne čia ir glūdi tų kultūrų iškilumo priežastis? :)

 7.   Pikc
  Kovas 10th, 2011 | 21:56

  oi, per greit “siųsti nuspaudžiau - turėjau omenyje ‘atgyvenusiais moraliniais principais ir tokiais terminais, kaip “tvirkinimas”‘

 8. Kovas 11th, 2011 | 17:26

  quiero un perro que me haga compania toda mi familia me ha abandonado…

  hotel riccione

 9.   Žygimantas
  Kovas 14th, 2011 | 21:59

  Minusas autoriui, dėl netaktiško paveiksliuko panaudojimo, nežinant jos prasmės ir lyginimas su lytinę orientaciją.

 10. Kovas 21st, 2011 | 16:54

  yginimas su lytinę orientaciją.

 11. Kovas 31st, 2011 | 07:33

  It was some sort of pleasure finding your site last night. I came here right now hoping to come across new things. And I was not let down. Your ideas with new techniques on this area were helpful and a terrific help to my family. Thank you for making time to write down these things plus for sharing your ideas.

 12. Balandis 4th, 2011 | 21:05

  Mes, Tolerantiško senimo draugija, kaip progresyviai mąstantys asmenys, esame giliai pasipiktinę šiuo metu vykdoma diskriminacija lytinės orientacijos pagrindu. Nors negali nedžiuginti didžiulis progresas mūsų idėjinių brolių - homoseksualų - atvedime į elitinę klasę, tačiau tai tik dar aštriau parodo vis dar tebeegzistuojančias tamsumo, prietarų ir nelygybės apraiškas.
  alberghi rimini

 13. Balandis 8th, 2011 | 01:05

  Mes, Tolerantiško senimo draugija, kaip progresyviai mąstantys asmenys, esame giliai pasipiktinę šiuo metu vykdoma diskriminacija lytinės orientacijos pagrindu.
  hotel rimini

 14. Balandis 13th, 2011 | 17:34

  Mes kreipiamės į visus tolerantiškus asmenis ir organizacijas, ragindami įsitraukti į kovą prieš tarprūšinių lytinių santykių diskriminaciją, prieš zoofobus, prieš davatkiškas dogmas ir atgyvenusius stereotipus, prieš tamsuoliškumą, raginame skleisti progresyvias idėjas. Už toleranciją
  hotel bellaria

 15. Balandis 19th, 2011 | 06:33

  I have study a couple of the blog posts on your website since yesterday, and I really like your way of blogging. I tag it to my favorites site list and will be checking back soon. Please check out my web site also and let me know your thought.

 16. Balandis 21st, 2011 | 18:49

  Wow! This can be one of the most helpful blogs we’ve ever come across on thesubject. Basically fantastic article! I’m also a specialist in this topic therefore I can understand your effort. Tsunami dog!

 17. Balandis 29th, 2011 | 06:23

  stellar journal you own

 18. Gegužė 5th, 2011 | 21:06

  It’s unusual for me to find something on the internet that’s as entertaining and intriguing as what you’ve got here. Your page is sweet, your graphics are outstanding, and what’s more, you use source that are relevant to what you’re saying. You’re certainly one in a million, good job!

 19. Gegužė 11th, 2011 | 00:16

  I think this is a very good article! I’d love to read some more articles like this one!

 20. Gegužė 13th, 2011 | 15:55

  The story seems to be very ordinary, but in fact, I think that everything was amazing!

 21. Gegužė 16th, 2011 | 14:51

  Pretty section of content. I just stumbled aloft your blog and in accession capital to assert that I acquire in fact enjoyed account your blog posts. Any way I’ll be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently rapidly.

Rašyk komentarą