BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuvių tautinis centras

Žinias apie didelį judėjimą, kuris yra kuriamas ir pasirodys vasaros pabaigoje pirmą kartą išgirdau dar patriotai.lt forumo susitikime vasaros pradžioje. Tada mums vienas gerbiamas žmogus davė beta versiją - pagrindinius įstatus. Iš ties tada laukiau dienos, kada tai atsitiks. Tai - didžiulis mitingas, išreiškiantis tautos poziciją - Lietuva - Lietuviams.

Ir tai įvyko. Susikūrė Lietuvių tautinis centras. O trečiadienį vyko jų spaudos konferencija. Pagrindiniai tikslas: lietuvybės – Lietuvių Tautos, kalbos, tarmių, kultūros, gamtos,
paveldo, šeimos ir doros išsaugojimas ir puoselėjimas Lietuvos
Valstybėje, lietuvių etninėse žemėse ir išeivijoje.

Spaudos konferencijoje yra nurodomi pagrindiniai siekiai ir būdai, kaip juos pasiekti. Pranešime spaudai - kvietimas.

“Tuos, kurie palaiko pagrindinius LTC tikslus - Lietuvių Tautos
ir Valstybės išsaugojimą bei pritaria LTC šūkiui „Už vieningą
lietuvišką Valstybę“, kviečiame ateiti į renginį. Jame bus pagrįsti
pirmi du LTC įsipareigojimų punktai ir sprendžiamas pasirinkimas: „
Lietuvos valstybingumo išsaugojimas arba masinė imigracija iš užsienio“. Lietuvos aktualijos šią Juodojo kaspino dieną iškelia mums visiems esminį klausimą: „Ar nepasikartos 1939-ieji metai?“. Dėkojame Lietuvos Centro partijai, kuri gavo oficialų leidimą mitingui surengti. Maloniai kviečiame dalyvauti.”

Kadangi antitautinė žiniasklaida ignoruoja visas tautines jėgas, jų telkimąsi, tai manau net ir mažyte mano paties reklama blogas.lt puslapyje nenueis veltui. Kviečiu visus prisidėti.

Nebūkite abejingi, būtent dėl tokių abejingų dabar Lietuvą ir valdo kosmopolitinės antitautinės jėgos. Prisidėk! Parodykim, kad Lietuva priklauso mums!

Rodyk draugams

ES pripažino baltijos šalių okupacijos teisėtumą

Neseniai naršydamas internete užmačiau vieną straipsnį, jo komentarą nuo kurio net aiktelėjau.

Pirmame yra išteisintas raudonasis žmogžudys, kuris drįso užmušti kaimo žmones, kur buvo 3 moterys, viena būtų greit gimdžius. Tačiau strazburas jį išteisino, juk paprastai kaimo žmonės neabejotinai buvo fašistai, ypač negimęs vaikas. O žmogžudys - išvaduotojas iš baisiųjų nacių. Kaip rašo antrame straipsnyje - vadovaujantis ši byla bus sprendžiami visi kiti nusikaltimai, taip, kad dabar mūsų partizanai yra niekas kitas, kaip banditai, fašistai ir panašiai.

Kodėl taip yra aprašyta taip pat antrame straipsnyje - nacionalsocialistinė Vokietija pradėjusi 2ww kartu su sovietų sąjunga skverbėsi labiau į europa, todėl jiems sovietų sąjunga buvo kaip išvaduotojai. Tačiau Lietuvai tie išvaduotojai padarė milžiniškus nusikaltimus, ištremti geriausi žmonės, daug nužudytų, prarasta laisvė..

Galiu lažintis, kad jei ne naciai, o sovietai būtų priešiškai nusiteikę vienai tautai, tai pačiai, kuri turi labai daug įtakos JAV ir Europos veiklai, tai sprendimai būtų kiek kitokios pakraipos.

Tai dar kartą įrodo, kad ES yra visiškai nusispjauti ant Lietuvos ir lietuvių. Greit ir mūsų anti-tautinė valdžia pripažins turbūt okupacijos teisėtumą,  kad jau viską kopijuoja nuo vakarų. Reikia žiūrėti savo tautos ir valstybės interesų, o ne vaikytis ES.

Vat ir demokratija.. Ne už demokratiją kovojo tie, kas ėjo į miškus. Jie ėjo vardan to, kas buvo prieš  okupaciją - tautinės autoritarinės valstybės, vadovaujamos A. Smetonos. Būtent tokios valdžios ir reikia Lietuvai. Demokratija, ypač tokia kaip dabar, tik skaldo tautą, daro ją kosmopolitiška, materialistine. Tai yra didžios kliūtys pažangios tautos formavimui. Tačiau tikėkimės, kad ateis diena, kai visi politikieriai mokės už savo melą, nugalėsime ZOG’ą.

Ateitis priklauso mums!

Rodyk draugams